Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Úprava zámku 5. dveří u SW?


Ku8icek

Recommended Posts

Chtěl jsem se zkusit podívat na zámek 5. dveří, protože mi taky bouchá za jízdy - ale ani za prase nemůžu sundat to čalounění - plastové cvoky na kterých drží nejdou ven ani když za ně rvu silou, zatím se mi podařilo jen jeden urvat v půlce a ten zubatý zbytek dál trčí z plechu dveří. Nemáte nějaký fígl jak to nějak inteligentně sundat, nebo se to opravdu musí násilím ulámat?

A když, co pak udělají ty plastové zbytky - dají se nějak vyndat, nebo budou chrastit v plechu dveří?

Díky

[upravil dne 2.6.2010 VIP3R]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, mam ten isty problem s buchanim vzadu. Skusim posunut zamok podla toho, co ste tu pisali.

Inac so stieracom som mal ten isty problem - zadreta oska. Podarilo sa mi ju vybrat a vycistit. Myslim, ze to ale na dlho nevydrzi, najskor kupim novu. V peugeote mi povedali, ze je to casta chyba 407.

Este by som sa chcel opytat, ako je prichytene tretie brzdove svetlo. Mam ho strasne volne a aj to mi klepe, hlavne pri nerovnej vozovke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plastový kryt brzdového světla je jen nacvaknutý, stačí ho opatrně tahem dolů sundat. Taky mi trochu chrastil - bylo to tím, že celé to světlo drží na dvou nalepených šroubech a jeden byl utržený - stačila kapka sekundového lepidla a už to zase drží dobře... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze zamok som nastavil, je to OK. Podarilo sa mi dat dole aj ten kryt tretieho brzdoveho svetla, ale chcelo to poriadnu silu, tie uchyty boli totiz prilepene nejakou ciernou hmotou, nieco ako guma. No a nasiel som dalsi problem. Mam odtrhnuty kontakt zo skla na ohrev okna (asi preto mi to nehrialo :)). Hladal som na fore, ako by sa to dalo spravit, no nenasiel som nic. Viete mi poradit, ako by sa to dalo spravit. Asi to len tak lahko nepripajkujem spat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ahoj, tak jsem konečně měl trochu času a sundal jsem čalounění z 5. dveří - bohužel netuším jak sundat ten horní plast, pod kterým je zámek a motorek stěrače. Jsou tam dva hliníkové šrouby s velkou podložkou (má to třícípý výřez, musel jsem na to koupit speciální bity), ale nejdou povolit - točím s nimi, ale nevyšroubovávají se, jedou chvíli nahoru, pak zase dolů... Je na to nějaký fígl nebo mají servaný závit? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: VIP3R

Ahoj, tak jsem konečně měl trochu času a sundal jsem čalounění z 5. dveří - bohužel netuším jak sundat ten horní plast, pod kterým je zámek a motorek stěrače. Jsou tam dva hliníkové šrouby s velkou podložkou (má to třícípý výřez, musel jsem na to koupit speciální bity), ale nejdou povolit - točím s nimi, ale nevyšroubovávají se, jedou chvíli nahoru, pak zase dolů... Je na to nějaký fígl nebo mají servaný závit? :myslim

Řeším teď stejný problém s horním plastem, řekl bych, že to jsou nýtkz s podložkou :myslim jak to dá dolů a pak zase nahodit zpět??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...