Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 207 by James


207James

Recommended Posts

Je to zábava, dřív jsem používal výrobky co se dají koupit v obchodech, cena byla sice malá, ale spotřeba výrobků strašně veliká a většinou to na autě moc nevydrželo. Třeba vosk od TurtleWax sice stál 250,-Kč, ale spotřeboval jsem ho tak 20% a na autě vydržel 3 týdny, ted mě vosk stojí 1.500,-Kč, na autě vydržel celou zimu a z jedné nádoby navoskuju tak 15 aut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Po dlouhém váhání jsem se rozhodl prodat svého mazlíka a koupit větší model, tady je inzerát:

S cenou se dá samozřejmě ještě něco udělat, kdo by měl zájem, nebo by věděl o někom kdo by mohl mít zájem, tak ať pošle SZ, po domluvě se dá auto samozřejmě projet, auto se pohybuje kolem Uherského Hradiště.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Je mě to líto prodávat, hlavně protože za ty roky, co to auto mám se nic nepokazilo, lil jsem tam jenom olej, benzín a měnil filtry, jo a samozřejmě praskaly žárovky. Je to auto hlavně do města a na krátké popojížďky, doba se změnila, tak potřebuji většího naftového nástupce co zvládne denně 80km a nějakou tu dálnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně,já jdu příště taky do nafty a hlavně mě láká automat,tak snad to někdy dopadne. Jinak jsi šťsstný člověk co se poruch na 207 týče. Já jsem v servisu každou chvíli ( lákají mě na nový vůz,když tam jsem ) ,ale víš jak to je - já vychytám ty mouchy a když to prodám ,tak nový majitel bude spokojeně jezdit :D tak pak napiš cos pořídil za vůz. Ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...