Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kluc nejde ze spinačky


filkolins

Recommended Posts

Poradte mi niekto ako dostať kľúč zo spinačky. Najprv mi odišla pružinka štartovacej polohy a keď som maturoval so zamykaním volantu tak mi už ani nejde otočiť kľúč do polohy pre vytiahnutie a zostane v pohotovostnej kedy fungujú okná a rádio. Na novú spinačku zatial nemám a bojím sa že mi niekto čorne auto aj keď je zamknuté náhradným kľúčom... :myslim :myslim :bacha

Každá rada dobrá :potlesk

[upravil dne 27/9/09 filkolins]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdá sa mi že favorit to mal nejak tak že si musel dva šroby utrhnut alebo odvrtat ?!? Nevadí, ak to ide vybrat tak sa s tym pohrám hned jako zoženiem ten dlhý šesťhranný šrobovák. Imobilizer je v kľuči tak som myslel aby som nepo... tú čítačky v spinke. Jo a strašne mi začala vŕzgať a kvičať zadná náprava, prakticky behom 10-15 dní. Ale tak strašne že sa hambím zastaviť medzi ľuďmi :mad::D

Čo mám premazať?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čip sa z kľúča vybrať nedá pretože šroubeček je akurát smerom ku prístrojovke takže tam nevleze šrobovák.

Kola sice do A mám :( ale to chcem riešiť neskôr otočením torzky, ( pravé kolo už trochu odiera plastový podblatník)

ale to vrzanie sa ozve už keď si sadám do auta a pri pomalej jazde po jamkách počujem ešte asi 3 ďalšie odtiene toho vrzania, skutočný koncert.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no práve minulý víkend som u rodičov zhodil zadné kola a dotahoval ručnú brzdu, ako vedľajší produkt zisťovania príčiny vrzania a nezdalo sa mi žeby boli ložiska nejak pridreté alebo chodili ztuha pri otáčaní s bubnom... a s tými torzkami sa mi tiež nezdalo že sa to zrovná ale aj tak to treba, lebo mi to sedí už teraz a keď naložím rodinku tak nevidno kola...

a kam maznicu ??

[upravil dne 27/9/09 filkolins]

[upravil dne 27/9/09 filkolins]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemyslím ložiska na nábojích-bubnech tam nejsou jehličková....ale přímo na tej nápravě-trube...celé to rameno je na těch jehl ložiscích...ale když to máš do A tak je po nich..sehnat dobrou nápravu nebo na go...a vrtá se k těm ložiskům maznice..zítra ti to můžu vyfotit jak to vypadá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no trochu si to mýliš.kolesa sice ložiská majú ale s tým tvojím vrzganím nič nemajú.ramená sa ti pohybuju takisto vdaka ložiskám ktoré maš ty pravdepodobne v háji.GO zadnej nápravy by som asi doma nerobil a ak maš kolesa do A tak už vobec nie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...