Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

už zase mi někdo UKRADL KOLA


Lukas321

Recommended Posts

Původně zaslal: PnR

neviem ci tie bezpecaky nejak pomozu, ked si zlodej chce zobrat kolesa, tak ti rozbije okno a kluc si vezme, pochybujem ze by niekto z vas bral tie kluce zo sebou domou.

Nie je to az tak pravda. Zlodej riskuje spusteni \"alarmu\" popripade minimalne hluk a napadnost ...

Takto hlavne za bieleho dna, to ludia ani nezaregistruju. Proste si niekto meni kolesa, ani by ma nenapadlo, ze ich kradne.

Kopa alarmov co je dnes namotnovanych nema naklonove cidla, i to je celkem dobra vecicka na tyhle spratky ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni pravda ,že bezpečn.šrouby jsou na nic.Mě zachránily kola,sice sem to zjistil po 10km ,že nemám 3 šrouby na jednom kole,ale naštestí to kolo udržel.Záleží jaký koupíš,levný jou na nic.Kdybych je neměl tak kola za 30 tis. jsou fuč.Už vidim jak před barákem ve 3 ráno odvrtává šrouby :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

plechace na slk? Muzes hodit fotku :D

ja mam na tohle asi zatim stesti, bezpecaky mam jenom na prednich kolech, na zadnich jsou podlozky. Kdo chce, tak mi kola ukradne a kmuzu to zabezpecovat jak chci....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sadu ruznych hlavic na bezpecaky si uz dokaze sehnat kdejaka fetka........

a nez aby mi rozmrdali ve vnitr kuzi, to jim ty kola radsi dam...

[upravil dne 1/10/2009 Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k alrmu dodám jen jeiné zabudovat do aputa GSM bránu a vyvolávat tichý poplach, je větší šance je chyti a dát jim do držky:xvul:bacha ke krádežím kol, byla doba kdy se v ostravě vykrádaly kufry aut halvně felicií a brali hlavně rezervy (nesjetá pneu), kolegovi dřevorubci ukradli kola ze staréh hnusného orezlého žigula uprostřed lesa když kácel takže i nad tím zůstává rozum stát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scratch

plechace na slk? Muzes hodit fotku :D

ja mam na tohle asi zatim stesti, bezpecaky mam jenom na prednich kolech, na zadnich jsou podlozky. Kdo chce, tak mi kola ukradne a kmuzu to zabezpecovat jak chci....

On ty plechi nema na SLK. Napsal ze koupil druhe auto, a s toho ich ukradli :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...