Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

už zase mi někdo UKRADL KOLA


Lukas321

Recommended Posts

zdravim vsechny co uz necim podobnym prosli a vsem ostatnim preji at nikdy nemusi tohle resit !! v prosinci mi nejakej haj.. ukradl kola z MB SLK230,to bolelo opravdu hodne :( je to takova stara rana kterou mi nekdo dneska zase otevrel .... Navic pred dvemi mesici zase nekdo ukradl kola znamemu (Honda CRX) a to pred barakem, mezi 6-7 hodinou odpoledne. No a dneska zase mi z auta co jsem koupil,proto ze na peugeotu se stale pracuje. Uz me to opravdu nebavi..... :grr Je na case stim neco udelat :bacha:bacha:bacha:bacha:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud maji nejake nastroje i na bezpecnostni srouby tak casove jim to asi nestizis.. spise snizis alespon okruh zlodeju kteri maji a nemaji potrebnou vybavu.. rozhodne inevstice ktera neni vysi jak 1k se podle me vyplati nez to nechat takrka s vizitkou \"Sundejte si me z auta\" ... kazdopadne je to hnus :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neda mi to, jeden clovek v Trnave ma audi A8, a ma tam velikanske krasne chromove kolesa...

Stali ho celi majland, a tak ma na aute len bezpecnostne sroby :) Tj 20 kusov bezpecakov, je to 5 x sada, a kazda je ina :D

Mozno toto by pomohlo, i ked cena asi nebude mala... Asi urcite

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lukas321

zdravim vsechny co uz necim podobnym prosli a vsem ostatnim preji at nikdy nemusi tohle resit !! v prosinci mi nejakej haj.. ukradl kola z MB SLK230,to bolelo opravdu hodne :( je to takova stara rana kterou mi nekdo dneska zase otevrel .... Navic pred dvemi mesici zase nekdo ukradl kola znamemu (Honda CRX) a to pred barakem, mezi 6-7 hodinou odpoledne. No a dneska zase mi z auta co jsem koupil,proto ze na peugeotu se stale pracuje. Uz me to opravdu nebavi..... :grr Je na case stim neco udelat :bacha:bacha:bacha:bacha:bacha

Kde to bydlíš? V Chánově? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...