Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

bubnovo kutucova rucna


jarco623

Recommended Posts

mam problem z rucnou,menil som lanka v zadu lava a prava strana,a aj pruziny co su dnuka,a ked nastartujem motor a stoji na mieste a zatiahnem rucnu tak mi na dyspleji vypisuje brake fluid lewel low.som si to prelozil a znamena to ze brzdna tekutina uroven nizka.pozeral som kvapalinu tak je na max.tak preco to vypisuje??je pravda ze rucna nejak silno nebrzdi ale nemalo by to vypisovat.a ked idem a zatiahnem trosku rucnu tak vypisuje ze hnadbrake on.vtedy uz nepise tu prvu hlasku.preco mi to vypisuje??diki za vsetky rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to nebude starý známý spínač pod pákou ruční brzdy.Taky mě to psalo to samé,tak jsem to rozebral vyčistil a zase složil a rok byl pokoj.Teď to zase dělá,ale se mnou to to teď nic nedělá.Když se naštvu tak ho koupím v peu. za cca 130kč.,nebo tam dám spínač z kastlíka co je před spolujezdcem.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte akurat som dokoncil rucnu.ked som mymenil lanka tak mi zacala tato hlaska sa objavovat na dyspleji ,ale rucna brzdila asi na 20%,uz je nastavena brzdy cca na 90% si myslim ide na 4 zubok paka rucne a auto sa nepohne,ale zaujimave je ze ta hlaska zmyzla!! a nic ine som nerobil,iba lanka nove a nastavenie rucnej,mozno ma napada nejaka hlupost,ale ci nahodu to nema nejaky snimac ze je slaba rucna??inak tomu nrozumiem,ani som neodvzusnil,ale ten spinac co je pod rucnou som nerobil,vobec nic.hmmmm :myslim :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...