Jump to content

Nokia E52 a nastavení emailu

Francouz_407
 Share

Recommended Posts

Máte tady někdo nokii E52, nějak se mi nedaří nastavit email a jeho stahování. Chvíli mi to šlo a pak jsem si smazal název serveru přes server nokia a ted nevím co tam bylo, můžete se někdo mrknout k vám co tam máte, nastavení účtu/udaje učtu/název serveru. Nechtěl jsem stahovat přes server nokia message ale přímo ze seznamu ale ted to nejde.

Internet přes GPRS normálně funguje.

Mám účet na seznamu, v telefonu je vytvořen. Nejde ale připojit. Dám tedy volby, nastavení, nastavení účtu, údaje účtu a tam je uživatelské jméno, to je můj email na seznamu, heslo to je jasné, název serveru jsem dal pop3.seznam.cz a pak tam je tel. číslo a tam nemám nic. Pak je další volba nastavení schránky

-odpovědět na adresu - můj email

název schránky - nevím

typ schránky - pop3

mé jméno - nevím

už.jméno - můj email

heslo - heslo

název serveru - pop3.seznam.cz

pokročilé nastavení schránky port - 995

bezpečná spojení - ne

co tam tedy má přesně být?

To je celkem zajimavy ...

Nemam vsak E52 jku (i kdyz se na nu chystam) ale mnel sem E50 a ted mam E51 ... Klienty se nastavovali obdobne, lehko, za chvily ...

Nazev schranky je jen to, co se ty zobrazuje v menu. Tj muzes mit vic emailovych schranek. Tj napr mas na SEZNAMU, dalsi na GMAILI, dalsi na YAHOO a podobne. Pomenujes si je treba podle serveru, vojdes do menu telefonu, k spravam, a tam budes mit 3 nazvy, napr SEZNAM, GMAIL, YAHOO. Podle teho na ktery kliknes, se ta ona email schranka otvori.

AKo port mam vybrane \"predvoleny\"

Ako nazev serveru mam presne to, co mam jako server prichadzejicich sprav POP3, tj v tvem pripade pop3.seznam.cz

Ako SMTP server, tj odchadzajucu postu mas uz vsak podla netu, sveho operatora, co ty poskytuje net. Tj v mem pripade smtp.t-mobile.sk

V kazdem pripade, kdyz to nejde, daj vytvorit nove konto, a nastav to jeste raz, a vypln jen veci, ktere znas, nebo sem tu popsal... Urcite to musi jit.

Jinak jak si spokojenej s E52 ? Moc se nanho tesim, a asi si ho dopraju pod vanocni stromecek :D