Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tlmič?výfuk


rastacreative

Recommended Posts

Neviem kam mam smerovat tuto otazku do ktoreho fora ale vie mi niekto povedat ci to je pravda ze pri vymene stareho tlmica vyfuku za novy sportovy sa pri dieslovom motore vobec zvuk nezmeni?? zevraj to je dane tymi plnymi co vychadzaju z vyfuku a zmena zvuku nastava iba pri benzinovych motoroch, je to tak?Preto neviem ci sa mi vobec oplati investovat do nejakeho tlmica ked je stary povodny zatial v poriadku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rastacreative

Neviem kam mam smerovat tuto otazku do ktoreho fora ale vie mi niekto povedat ci to je pravda ze pri vymene stareho tlmica vyfuku za novy sportovy sa pri dieslovom motore vobec zvuk nezmeni?? zevraj to je dane tymi plnymi co vychadzaju z vyfuku a zmena zvuku nastava iba pri benzinovych motoroch, je to tak?Preto neviem ci sa mi vobec oplati investovat do nejakeho tlmica ked je stary povodny zatial v poriadku

Touhle otázkou se už zabívám hodně dlouho,asi od první co jsem si koupil první svoje auto a to byl peugeot 309 diesel a tm jsem to neuskutečnil.Teď mám peugeot 406 TD break myslím,že máš stejný motora výsledek je takovej.Za jízdy je ještě kapku lepší a vnišších otáčkách je taky docela dobrý.

Chtěl jsem to zkusit.O jednom výfuku vím je přímo na autí ale stojí 332 euro,což je dost

http://cz.youtube.com/watch?v=FfE0fhXxb3s

[upravil dne 28/9/09 atsor]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na 306 TD jsem měl koncový tlumič od UlterSport a zvukový projev se změnil v lehce brumlavý při otáčkách kolem 2000t a vejš.. stálo to za to, rozdíl mezi tímto a origo tlumičem byl 500, takže nebylo co řešit :) příště bych si ho tam dal znova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...