Jump to content

Problém s tlakem TURBA...?!

Ku8icek
 Share

Recommended Posts

Zdravím všechny..

Chtěl bych se tu optat zda jste někdo měl/máte problém s vysokým tlakem TURBA, jestli to vyřešil tak jak?

Jde o to, že mi v servisu na dia. zjistili:

Turbo má mít tlak 1200 a já mám 1541, přesto ventil EGR má mít hodnotu 10% a tu splňuje, tedy jediná anomálie je ten vysoký tlak TURBA...

Zároveň mi technik, řekl, že s tím souvisí hláška Depollution System Faulty.. při jízdě je to vždy poznat tak, že kolem 2500 ot/min auto ztratí výkon a správný tah.

Po pár nastartování vše běží v pořádku... Hláška se někdy nerozsvítí vůbec a když tak cca 30-40km po na startování..

Předem moc děkuji za nápady a rady...

Původně zaslal: AnotherOne

Včera tu niekto písal, že mu to robil deravý intercooler. Takže skontroluj ho a aj všetky hadice turba.

Edit našiel som to:

[upravil dne 22.9.2009 AnotherOne]

Jo to slovo \"zkontroluj\" mě děsí, když otevřu kapotu zvládnu dolít vodu do odstřikovačů, ale tohle by nemuselo dopadnout nejlépe... a když jsem o to žádal v autor. servisu, tak se jim moc nelíbilo, že jim do toho kecám...řekl mi, že demontáž a kontrola turba je dost náročná a cca na celý den práce...

Původně zaslal: AnotherOne

Nemusíš práve demontovať turbo :roll

Skúša, či tvrdnú hadice, keď pridáš plyn, intercooler a hadice môžeš v prípade pochybností namočiť saponátovou vodou a keď uvidíš bublinky tak to máš jasné.

Myslíš, že to zvládnu i sám (popř je nějaký nákres kde je turbo a tak?) Nebo raději za někým kdo tomu rozumí?! Jsem manuálně zručný, jen nechci být raději do něčeho hrr.. :myslim