Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

přihlášení vozu v polopřevodu


Luxor

Recommended Posts

Zdravím,

jen bych se rád ujistil, ikdyž to neni ideální... koupil jsem auto od člověka na kterého je vozidlo odhlášeno, ten ho na sebe nepřihlásil... ale dal mi plnou moc k přihlášení, s tímto bych měl bezproblému na úřadu projít, je tomu tak ?

samozřejmě s evidenčkou...

dík..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vytisknu tedy A4, vim ze v Praze, mely takovy A3, prelozeny na pul, aby se do toho daly vlozit papiry a tak, a kdyz sem volal do brna na ODSA, tak mi rekly, netisknout, ze je potreba aby to bylo jako spis... vytisknu si to vyplnim :) max me to nechaj znovu vyplnit.. proc by to jinak bylo na netu ke stazeni to je taky pravda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádost o přijetí do registru má dva listy. Takže je to A3, přeložená na půl, takže A4.

Ale pochybuji, že bys měl A3 tiskárnu - tak si tam u nich vezmeš tuto žádost a vyplníš jí tam. Je to lehké, jen stačí zapojit mozek, když chtějí barvu vozidla, najdeš ji v kolonce \"barva vozidla\".

Myslím, že vyplnění zvládneš v pohodě... Každopádně když tě to nechají pak přepsat z tvého do jejich, aspoň to budeš mít nacvičené...

Ztracené ORV - no nevím, ale nahlásil bych to u převodu, myslím že Policie s tím nic nezmůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dam to na tu A3 a max to prepisu, vypnit to umim ;) je mi o to ze bez vyplnenyho papiru mi zpravidla nedaj cedulku v Praze.. tak abych to mel driv vyrizeny... prisel vzal poradovy cislo a jenom pockal.. chtej ukazat technicaky podle toho daj cloveku pocet poradovejch cisel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je to za blbost? V Praze ten lístek vydává automat, a nadto, můžeš se po internetu objednat na tebou zvolený čas, a pak nečekáš vůbec na nic, prostě tam jen v ten čas přijdeš a jdeš rovnou k okýnku. A pokud nejsi přímo Praha, ale Rudná (podle podpisu), tak to spadá pod ORP Černošice, a do Podskalské se jde po netu objednat taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to se objednám, naposledy co jsem byl na stodůlkách ( trvalé bydliště mam na P5 ) tak když se tam jde ráno, tak je tam takovej starší pán, kterej chtel vidět techničák, a vyplnenej papir jinak listek nedaval...

dodavam ze sem tam byl pred koncem roku tedy v dobe kdy tam byly poradny fronty... mozna proto tohle opatreni...

[upravil dne 24/9/09 Luxor]

tak este koukaám : Žadatelé o registraci použitého vybraného vozidla do registru silničních vozidel,

které podléhá povinnosti zaplacení poplatku na podporu sběru, zpracování, využití a odstranění vybraných autovraků, budou s účinností od 5. ledna 2009 odbavováni pouze na pracovišti v Praze 1, Jungmannova 35/29, na základě vyzvednutého pořadového čísla u okének č. 30 až 34.

V případě, že k odhlášení vozidla na nového vlastníka došlo před 1.1.2009 a registrace na nového vlastníka proběhne po tomto datu, předmětný poplatek se nevybírá, neboť proces tzv. přeregistrace, byl započat před účinností novely zákona o odpadech!

V těchto případech se registrace provádí výhradně na příslušných odloučených pracovištích.

Úřední hodiny:

Pondělí a středa 7:45 – 12:15, 12:45 – 17:00 hod.

Úterý a čtvrtek 7:00 – 11:30, 12:00 – 15:30 hod.

V pátek je zavřeno

takze budu muset do jungmanky coz mam bliz z prace, takze to jde

[upravil dne 24/9/09 Luxor]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...