Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

sundani palubni desky a montaz repro?


rkotesovec

Recommended Posts

Ahojte, dostal jsem od pritulky za ukol namontovat do jejiho partnera-buffina - peugeot partner origin, rv. 2001 - autoradio, nicmene - auto nema ani repro a nejak jsem neprisel na to, jak sundat kryt, popr. zda existuje nejaky jiny zpusob, jak tam narvat bedynky... ?

Nedal by mi nekdo radu, jak na to? Zkousel jsem ruzne promackavat, ale viditelne jsem ten spravny uchyt nenasel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam rocnik 2000,tiez som dlho premyslal ako dostat repro do dveri (nestastny prechod kablov cez dvere),az som nasiel niekde na nete ze kabelaz na repro do dveri je urcite uz porobena len treba hladat,zhodil som tapacir z dveri,aj tu penovu foliu som opatrne prerezal, a nasiel som z vnutra paskou prilepene kable ukoncene konektorom, aj v palubnej doske som nasiel volne kable,bolo tam dokonca aj akesi repro,to som vymenil a do palubky som osadil vyskove.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

to su teda zvedavy, kde tam ty kable budou... Hrabal jsem v otvoru pro radio docela dlouho a mimo ISO konektoru pro radio jsem tam nic jineho (jako kabely k repro) nenahmatal... ale mam holt velky ruce :( ... Zkusim si pomoct fotakem nebo necim takovym :)

Nez do dveri, tak bych radeji vyuzil ty otvory v palubce, ktere vedou jaksi \'nahoru\' - rikas, ze tam akesi repro uz je?

Ale moc dekuji za odpoved!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...