Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rychlé blikání blinkrů


kutil1

Recommended Posts

To rychlé blikání už je vyřešeno, nerad se znovu k tomu vracím, ale mám tento dotaz.

Ty jsi jednou psal: \"Koukal jsem do SB a zásuvka origo stojí asi 320,-CZK. Ale ty barvy vodičů vůbec nesedí.\".

Já jsem při demontáži zjistil, že mám na C bílý (možná světle šedý) vodič a na NO hnědý vodič a NC modrý - nezapojený.

Ty jsi to později potvrdil: \"Přesně to souhlasí se schematem. Bílý s písmenem C je vodič 7508, hnědý NO je X909D a modrý NC je M200C a to je kostra.\"

Jde mi o to, zda jsi ty barvy tak viděl na své zásuvce, nebo jsem tě ovlivnil tím, jak jsem to napsal já. U mojí zásuvky to mohlo být přeházené a chtěl bych mít jistotu - ještě jednou - máš na své zásuvce bílý s písmenem C vodič 7508, hnědý NO vodič X909D a modrý NC vodič M200C - kostra?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Kurňa to já připojím vozík do zásuvky a ani neblikne, vůbec nefunguje. Nikdy jsem tažné nepoužil, až teď. V tom stavu jsem to tak koupil, tak nevím, co s tím může být? Že by jen pojistka? Ta BSR 1 jednotka bývá jen v kapse kufru? Nemůže být u rezervy? Mám sedan.

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Foto 3

na tejto fotke by to malo byt v tej kapse nad blatnikom zadneho laveho kolesa...

na tom module su tiez tusim dve poistky...

mohlo sa este stat ak mas origo tazne, ze auto ked bolo v PEU servise, tak mohol

niekto omylom nechtiac deaktivovat modul tazneho zariadenia, tym padom ten modul nejde...

chcelo by to mrknut na dia ci je aktivovany.

skusil by som tu koncovku tazneho rozobrat a v nom je miniaturny spinac, ktory ked je zopnuty tak auto vie ze je pripojene tazne zariadenie.

cize ak ostava ten spinac vysiet, prejavuje sa to presne tak ze blinkre blikaju rychlo nakolko napajanie blinkrov ocakava vyssiu zataz co elektronika auta nevie vyhodnotit a nakolko je tam mala zataz tak blikaju rychlo...

skus to rozobrat, pripadne na skusku ten mini spinac odpoj a uvidis ze vsetko bude ok...

[upravil dne 20/9/12 21:52 od Marcel00]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...