Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ochranný nástřik podvozku


Venca 306

Recommended Posts

Už se blíží zima, tak začínám uvažovat, jestli mám nechat udělat ochranný nástřik podvozku, jelikož mý autí už není nejmladší a taky proto, že už jsem do něj dal dost peněz, tak bych chtěl, aby ještě něco vydrželo. Chtěl bych se zeptat hlavně na vaše zkušenosti s tím. Zajímá mě hlavně, jestli je to tak účinný, jak dlouho to vydrží, přibližná cena a jaký byste doporučili, případně i servis okolo Plzně. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před každou zimou autu natřeme s bratrem prahy, podběhy a všecky exponovaná místa tlumexem (taková gumová barva) a zatím je vše v cajku, máš-li možnost rampy, je to brnkačka. Za 3 hodinky máme 2 auta natřený projistotu 2x :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

určitě vystříkání dutin a spodku vozu vliv na korozi má...,ale je třeba to řešit od poměrně nového vozu (od dvou--tří let vozu),ošetřit poprvé auto po patnácti letech moc smysl nemá--kromě hezkého vzhledu podvozku (pod kterým je rez) :myslim

P.S.často stříkají spodky aut bazary,zakryje všechno,co nemá být vidět

[upravil dne 21/9/09 ozzy56]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ozzy56

určitě vystříkání dutin a spodku vozu vliv na korozi má...,ale je třeba to řešit od poměrně nového vozu (od dvou--třech let vozu),ošetřit poprvé auto po patnácti letech moc smysl nemá--kromě hezkého vzhledu podvozku (pod kterým je rez) :myslim

Je jenom 11 let starý;) Ale v zimě moc jetý nebylo... Trochu rzi tam je, ale zatím nic hroznýho, tak bych byl rád, aby to vydrželo, jen nevím, jestli se to musí dělat každý rok nebo to nějaký ten rok vydrží. Nemám prostory, kde bych to dělal,tak by se mi to asi celkem prodražilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Venco--nemyslel jsem to na Tebe--konkrétně,ale obecně,dělal jsem ty nástřiky,měli jsme pak i půjčenou kameru na dutiny...,když se to zanedbá,je konec...(nejhorší je střídání teplot v teplé garáži a ježdění v zimě v soli) nástřik nezabrání korozi--jen ji dost oddálí,když se s autem jezdí furt--ta sůl v zimě je pro celý spodek auta hrozná (nejen pro karoseri)

[upravil dne 22/9/09 ozzy56]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mělo by se opakovat co dva roky,v každém případě musí být stříkaný povrch čistý (to není problém s Wapkou),ale musí být i suchý...,a to už problém je,zvláště po tom mytí--řešil jsem to tak,že jsem umytý vůz dával přes noc do vypalovací pece (v lakovně) a stříkal až druhý den...

P.S.proto doporučuji svoje auto dělat v létě,jeden den umyjete,necháte na slunci vyschnout a pak stříkat--dělat to zimě na podzim někde na dvoře opravdu néé :myslim

[upravil dne 22/9/09 ozzy56]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...