Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dodělaní palubního pc


Buldozer

Recommended Posts

Zdravim.

Chtěl bych se zeptat jesli jde dodělat do 406 1.8 16V rv 1997 bez klimy palubní počítač a popřípadě co všechno potřebuju a kolik by to tak zhruba stálo, pokud to tu někdo z vás dělal na stejnym modelu.čet sem tady nějaký příspěvky ale nikde sem nevypátral dostavbu na tenhle rok a bez displeje.

díky moc za odpovědi. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Podle obrázku půjde páčka na pp zprovoznit. Jinak aktivaci u tvého modelu nepotřebuješ (výhoda;) ). Jinak vše napsal Pe.Tr. Práce asi na 4hodinky. ani ne.:myslim

Obrázek je z mýho auta...

Obrázek z auta - buldozeru tady není.

[upravil dne 22.9.2009 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Původně zaslal: OK406

Podle obrázku půjde páčka na pp zprovoznit. Jinak aktivaci u tvého modelu nepotřebuješ (výhoda;) ). Jinak vše napsal Pe.Tr. Práce asi na 4hodinky. ani ne.:myslim

Obrázek je z mýho auta...

Obrázek z auta - buldozeru tady není.

[upravil dne 22.9.2009 P607Olda]

Tak to jo. Díky za upozornění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se taky přidám s dotazem :) když už jste tak ochotní :) .... ohledně té aktivace. Ten thread o PP mám samo přečten, ale právě ta aktivace mně odradila... u mého modelu je to tedy jak?? Musím na dia, nebo to rozchodím i bez ní? Velký disp. tam mám, i přepnutí do režimu PP mi jde (zobrazí se auto a stojan..) ... rok 98\' VIN

VF38ERFVE80546896

[upravil dne 22/9/09 Slayer]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Slayer

Já se taky přidám s dotazem :) když už jste tak ochotní :) .... ohledně té aktivace. Ten thread o PP mám samo přečten, ale právě ta aktivace mně odradila... u mého modelu je to tedy jak?? Musím na dia, nebo to rozchodím i bez ní? Velký disp. tam mám, i přepnutí do režimu PP mi jde (zobrazí se auto a stojan..) ... rok 98\' VIN

VF38ERFVE80546896

v tvem pripade bude stacit dotahnout drat 1368 od ridici jednotky motoru, pripadne doplnit jeste draty od palivomeru, nejlepe vytahnout ten displej ven a podivat se kolik mas vzadu konektoru, pokud jen jeden pripojeny v horni rade, tak je treba dodelat ten druhy spodni konektor, ve kterem je asi 5 dratu, schema kdyztak poslu na mail

nic jineho neni treba aktivovat, netreba ani pripojovat na diagnostiku

[upravil dne 22/9/09 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...