Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Baterie v noutbúku


ozzy56

Recommended Posts

odborníci poraďte,prosím--máte baterku v notebooku i při provozu na síť,nebo ji vytahujete,nebo ji vkládáte občas jen tak oživit?? jedu v 99 procentech na síť,velmi málo odnáším book někde pryč,kde není proud a kde bych musel dát baterku...,dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakedy sem o tom cet, a myslim ze to bylo tehdy i v manualech spolecnodti IBM a HP, ze baterka by se mnela vytahovat. Ne samozrejme furt, ale pokud vim, ze tyden nekam nepojedu, tak je mozna zcela zbytecne ji tam mit.

Jaky to ma vliv v dnesni dobe, nevim. Ale videl, respektive objednaval sem uz 2x baterku do APPLE a 1x baterku do HP, kvuli klakle baterce, ktora vpohde vydrzela, a zrazu s jedneho dna na druhy, kapacitu stratila. Tyhle lidi, ji tez mneli stale v NTB. Ci tahle ta vec, bola prave pricinou pokazeni baterky, netusim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem právě po roce kdy bylo IBM skoro furt v síti ztratil kapacitu, 100% znamenalo 30min práce na bat. tak sem koupil novou a pozjišťoval si jak to líp udělat aby nezdechla a dočetl se o tom 95-100-95.

Je ale pravda že teď jedu přes den na baterku a večer síť takže cykluje.

Acer baterka umřela po půl roce na síti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám relativně novou baterii,asi 3 měsíce,koupil sem si krátkou prodlužovačku s vypínačem a kontrolkou,na PC mám nastavenou minimální spotřebu,když klesne vybití pod 15%,ukáže mi upozornění prázdné baterie,zapnu vypínač na prodlužovačce,když mám 100%,tak vypnu,nabitá mi vydrží +- 2a1/2 hodky a zároveň tak šetřim adapter,kterej se docela hřeje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vliv to asi má, zhruba před rokem jsem si pořídil mininetbook od asusu EEE901. Když jsem ho před rokem úplně nabil, vypnul bluetooth a wifi, podtaktoval ho na 700MHz, tak plně nabitá baterka ukazovala výdrž přes 7 hodin, byl jsem nadšen, dneska ukazuje \"jen\" 3,5 hodin

notebook je v 95% na síti, asi jsem něco ohledně baterky zanedbal, naštěstí náhradní nejsou drahé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...