Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Střešní nosiče 807


piškotek

Recommended Posts

  • O 2 měsíce později...

Vyplatí se kvůli spotřebě odmontovat střešní nosiče? Zvyšuje to spotřebu výrazně?

A kde se dá sehnat šroubovák na ty šrouby v zarážkách? Je to šroub s vhloubením ve tvaru hvězdičky. Je to nějakej patent Peugeotu nebo se to dá sehnat i v OBI?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mablees

Jéé , tak jsem zaváhal já jsem si s pánem psal :-)

ja taky ale mlada mi to koupila na aukru:super a jsem rad protože jsem mu i volal a řikal že možna něco bude ale že to nebere že to dostal k prodeji...děla převažně renaulty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

ted jsem koukal a ma tam dalši na aukru ale ja sem ty svoje ještě nedostal po 10 dnech ještě nic nepřišlo tak bud keca manik co to prodava že to poslal nebo to někde pošta zaje.ala ale volal jsem na poštu tak pry tam dneska pro mě něco maji tak uvidime jestli to je ono a cely komplet držaky a kolejnice s přislušenstvim a poštou budou stat 4900 což se oproti novym da uvidime v jakem stavu bude chrom..mi třeba už oliza klika u spolujezdce a neviim jestli to nechat nachromovat nebo raději hodit do barvy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Mám dotaz. Nevíte někdo jak namontovat rakev na střešní nosič? Je mi jasné uchycení pomocí U držáků, ale ty jsou u rakve moc uzké a na širokou lyžinu nejdou. Ale prý existují nějaké sředové šrouby do těla lyžiny. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Díky za odpověď.:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No bude to trochu výš, ale mě to nedělá problém, měl jsem respektive mám Renaulta a ten byl také vysoký a zvládl jsem to. A chci tam dávat jen lyže. Tak to by neměl být takový problém.Spíš jak jí přidělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MotoMoto

Mám dotaz. Nevíte někdo jak namontovat rakev na střešní nosič? Je mi jasné uchycení pomocí U držáků, ale ty jsou u rakve moc uzké a na širokou lyžinu nejdou. Ale prý existují nějaké sředové šrouby do těla lyžiny. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Díky za odpověď.:roker

o nosiču bych diru nedělal jestli maš menši kutilske vybaveni tak si to udělej sam

dělal jsem na 3 auta držačky ze závitove tyče jen to ve svěraku ohneš

ale lepši je na to autogen a nejlepe když maš kulatinku a na konce si udělaš zavity tak je to parada jako origo a za par kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...