Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

a mám další IT problém...... pc a mobil


wooody

Recommended Posts

tak mám tu další problám........... mám htc diamond2 na ketrém mám zdarma net, a potřeboval bych to propojit s notem aby ten net sel i na motu pres mobil, na notu je xp profi..... víte někdo jak na to??? jo a nejlepší by bylo pripojeni pres bt at nemusim tahat kabel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, možná odpoví někdo erudovaněji

mám starou N70 také se zadarmo netem

notebook připojuji přes bluetooth pomocí aplikace dodávané T-mobilem

v práci na jiném notebooku nebyla nainstalovaná (nesmím ani nic instalovat), tak jsem to obešel přes Nokia PC Suite, který nainstalovaný byl. Kupodivu program si našel v telefonu inet profil a bez problémů se spojil

HTC bude určitě mít k mání podobný program

v nejhorším googlit a nastavit si nějaké vytáčené připojení přes virtuální bluetooth port mobilu (ten se dá vytvořit ve správě buetooth)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím, že víc než dobrý, ten tarif pro normální smrtelníky je za 800 bez daně (952 s dph)

Wooody, povedlo se ti to vyřešit?

koukal jsem na nastavení, co vytvořil ten program web\'n\'walk manager

normálně vytvořil telefonické připojení sítě, je tam spešl telefoní číslo a nastavení DNS servru, atd...

Zkusil jsem se připojit přímo pomocí toho připojení a šlo to

Možná, že přes ten program to bylo maličko rychlejší, asi má nějakou komprimaci dat :super

Myslím, že by ti na infolince dali taky to číslo, co používá O2, IP adresu atd....Jako modem je použit, ten, co si wokna nainstalujou při prvním připojení mobilu přes bluetooth

mě to vytvořilo bluetooth modem na virtual com portu a to používám pro připjení :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...