Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prej vrak..


KingSpade

Recommended Posts

pošli fotku tvého auta, neudělal si z tebe legraci nějaký povedený kamarád

dle nadpisu vlákna jsem nejdřív myslel na to, že ti to auto označili měšťáci a že bude odtaženo

tohle vypadá spíš na nějaký žertíček :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dík...

no na ty svoje roky ta kastle už není bůh ví co..trocha rzi se najde..ale jinak po technické stránce je to auto v pořádku..a o dost horší a hnusnější feldy co stojí kolem mě nic takového za stěračem nemají...já to beru jako provokaci ikdyž neúmyslnou od autora toho cáru papíru ale i tak mě to prostě urazilo:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na druhou stranu, dost lidí v tomto období ocení, když za nějaký vrak (tím nemyslím 405, ale třeba Favority apod.) dostanou nejen zaplaceno, ale ještě si to odvezou a vyřadí z registru.

Neurážel bych se. Prostě to zkouší, jestli třeba nemáš v garáži nějaký vrak nebo na zahradě apod.

Samozřejmě je možné, že pak se na to přijedou podívat, a řeknou ti, že to nechtěj, leda zadara... To se taky stává.:cool:

[upravil dne 18/9/2009 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chuck11: taky tam hodně jezdím..ale ještě jsem tě tam neviděl nikdy projíždět..jinak bydlím na dubině..určitě víš kde to je:) ....

Marcel505: jasné...ale stál vedle mě favorit kterej nejezdí už tak 2 měsíce a nic tam neměl...(možnost že by to někdo sundal je blbost....šel sem si pro to o půl druhé ráno:-D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takové lístečky s různými upozorněními (autoservis, pizzerie apod.) za stěrače většinou strkají zcela bez rozmyslu študáci, kteří od majitele oné provozovny dostanou pakl lístečků a určený prostor kde by je asi měli za stěrače nacpat. Následně po sdělení, že lístečky jsou za stěračema dostanou odměnu v řádu haléřů za lísteček, další paklík a jedeme dál. Určitě bych to neřešil ani bych se necítil pohoršený, bral bych to jako pokus o reklamu a letěl by do nejbližší popelnice - stejně se ostatně chovám ke všem papírkům, které najdu za stěračem (MPky nevyjímaje) páč tam nemají co dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KingSpade

chuck11: taky tam hodně jezdím..ale ještě jsem tě tam neviděl nikdy projíždět..jinak bydlím na dubině..určitě víš kde to je:) ....

Marcel505: jasné...ale stál vedle mě favorit kterej nejezdí už tak 2 měsíce a nic tam neměl...(možnost že by to někdo sundal je blbost....šel sem si pro to o půl druhé ráno:-D)

306 jezdím jen někdy o víkendu jinak je pořád v garáží,proto si mně tam vidět nemohl,dřív tam uvidíš šedou 406:d.Jezdím tam,ale denodeně Tranzitem s balíkama:super

[upravil dne 18.9.2009 chuck11]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co je na tom tak dramatického,aby člověk vyžadoval omluvu,nebo se cítil uražen,jak tady někteří píšou atd.Prostě je to reálně a bez ohledu na stav stará šunka a lepší už to nebude.Vždyť je to jen auto lidi.Takže bych se tomu maximálně zasmál a zapomněl na to.Aspoň do doby než najdu za stěračem další nabídku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...