Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prej vrak..


KingSpade

Recommended Posts

tak soudruzi :D,přiznejme si,že ani na majitele 406tek se dnes nedívají bůhvíjak,i to jsou dnes staré káry...,jestli má někdo opačný názor,navštivte pár autobazarů a vystřízlivíte...,velmi se blíží doba,kdy auta bez zajištěné servisní dokumentace,původu atd.,atd.,budou velmi špatně prodejná,nebo za mrzký peníz a auta starší dejmetomu osmi let budou považována za vraky...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je teda hukot....45k za ročník 99..hmm........jinak ještě k tématu ...ono se to možná někomu nezdá...ale pro mě je moje auto víc než jen denní přibližovadlo...ale je to vášeň a požitek pro mě to auto řídit...taky se jedná o mé úplně první auto...tak proto mě zarazilo to co jsem za stěračem našel a celkem mě to vytočilo....no chápete mě někdo ne?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KingSpade

tak to je teda hukot....45k za ročník 99..hmm........jinak ještě k tématu ...ono se to možná někomu nezdá...ale pro mě je moje auto víc než jen denní přibližovadlo...ale je to vášeň a požitek pro mě to auto řídit...taky se jedná o mé úplně první auto...tak proto mě zarazilo to co jsem za stěračem našel a celkem mě to vytočilo....no chápete mě někdo ne?:)

:)chápeme--z prvního auta jsem nechtěl odejít, nejradši bych v něm i spal..:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu :papa

Původně zaslal: KingSpade

tak to je teda hukot....45k za ročník 99..hmm........jinak ještě k tématu ...ono se to možná někomu nezdá...ale pro mě je moje auto víc než jen denní přibližovadlo...ale je to vášeň a požitek pro mě to auto řídit...taky se jedná o mé úplně první auto...tak proto mě zarazilo to co jsem za stěračem našel a celkem mě to vytočilo....no chápete mě někdo ne?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KingSpade

...

Marcel505: jasné...ale stál vedle mě favorit kterej nejezdí už tak 2 měsíce a nic tam neměl...(možnost že by to někdo sundal je blbost....šel sem si pro to o půl druhé ráno:-D)

Právě spíš na šroty to dávaj, aspoň u nás.

Asi šel úplnou náhodou majitel favoritu okolo a dal přendal to tobě... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...