Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

it: problem s košem


wooody

Recommended Posts

vím že je to taková poddebiální a podtriviální otázka pro začátčníky,ale nevíme si s tím rady, kámoš soi mylem smazal z plochy koš, a teď otázka jak ho dát Z5???

napadlo mě obnovit systém, ale určitě je lehčí řešení

[upravil dne 16/9/09 wooody]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moment, ikona koše přece nejde z plochy smazat, stejně tak ani ostatní systémové ikony, jako Počítač a Síť. Ty jdou odstranit jen přes dialog \"Vlastní nastavení plochy\". Jak to dokázal? :myslim Jinak samozřejmě přes tento dialog se to dá i vrátit. O jaké Windows vůbec jde?

//edit: jinak teda taky mažu přes Shift + Del a do koše hážu jen něco, čím si nejsem jistej. Automatický mazání bez koše (jde nastavit) nemám moc rád, jak se znám, tak bych každou chvíli lovil svou oblíbenou aplikaci GetDataBack for NTFS. :)

[upravil dne 16/9/09 Fakir]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dolly1010

Ikona koše z plochy jde \"smazat\" normálně Deletem. Prostě zmizí.

Mlátím do Delete o stošest ale koš nikam nemizí. Na Windows 7 to určitě nefunguje, ale ani na dnes už zastaralých XP SP3 to nefunguje. Tak na čem to zkoušíte? :) Zítra můžu v práci vyzkoušet ještě Vistu a stařičké Windows 2000; historickou platformu 9x/Me už ale asi neseženu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dolly1010

Jó to víš. Visty jsou vymakaný :) Ale bral bych sedmičky...ale Visty v klidu stačej. Nemůžu si stěžovat :)

Sedmičky jsou v podstatě Vista, kompletně odladěná k vyššímu výkonu a stabilitě, plus pár příjemných spíše kosmetických novinek (nový taskbar je fajn, když si na něj člověk zvykne). Jel jsem na Vistě víc, než rok a měl jsem jí rád; nikdy jsem nechápal, na co to ti lidé vlastně nadávají. Mně všechno chodilo perfektně. Nicméně, teď už jedu půl roku na betě (resp. později RCčku) sedmiček a opravdu jsou ještě mnohem lepší, než Vista. Jen co u nás vyjdou, tak si je rozhodně koupím. Na rozdíl od Visty prý dokonce slušně běží i na starších strojích, což ještě to budu muset vyzkoušet. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...