Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307 tuning vnitřku od psa


kvbecher

Recommended Posts

mám nějáký černý týden , včera jsem zapoměl na blokové čištění ale stihl jsem to. Skoro ho nakládal a tak jsem zaplatil 500 odtahovce a 300 městskáčům, jinak byh mě l odtažené auto za 1700.- .

Ted jsem přijel z Peugeota kde mě udělají kalkulaci ceny ale odhadem to vidí na 60 až 70 tisíc.:( no ségra pláče a pláče ) ale říkám když nejde o zdraví tak jde o h..

.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moja sestra ma tiez podobneho psa a ja podobne auto. Ja by som do mojho auta nikdy ziadneho psa nepustil, ale keby mam slabu chvilku a dovolil sestre, aby nechala psa v mojom aute a on by mi tam urobil takuto paseku, tal potom by uz moja sestra nemala psa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to teda vážně hust\'árna!!!Psa bych asi nezabíjel,protože těžko říct co se mu honilo hlavou:myslim

Třeba není na pobyt v autě zvyklý a chtěl se dostat za každou cenu ven,nebo spíš prokousat:D

Tak držím pěsti,at\' to nestojí ranec a máš svýho mazla co nejdřív v původním stavu:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

podle toho co ten pes udelal, tak soudim, ze ma psychicky blok zustavat sam. Tohle jsme jednu domu meli doma s Arwikem, kdyz jsme byli doma, tak vse v pohode, jakmile jsme odesli, tak vse co bylo po ruce, noha stolu, boty, lino, tapety, vsechno likvidovala. Pak jsme ji vychovali a dle veterinare to bylo tim, ze se nam svym zpusobem mstila - vynucovala si pozornost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...