Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ranní probuzení do červena


corsair.cz

Recommended Posts

Tak jsem se ráno probudil a při cestě kolem autíka jsem si všimnul stop po červeném laku na levém blatníku a nárazníku.:bacha

Přidávám foto, sakra práce, kdybych parkoval kdovíjak, ale já parkoval ukázkově!!

Půjde to rozleštit, nebo nějak zamaskovat třeba tužkou od Turtle Wax? Kolik by stálo přelakování?

Večer jdu obejít okolní parkoviště, jak najdu červený auto s modrým škrábem na laku tak si nejspíš počkám na jeho majitele a vysvětlím mu jak se má vyjíždět z parkoviště :roker :roker :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: corsair.cz

Kolik by stálo přelakování?

:o parkuješ na sídlišti a chceš přelakovávat takovýhle prd? Přijde mi to po zkušenostech od nás tak trochu jako vyhozený peníze, ale proti gustu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Kurt: no to jsem se ptal jen kolik by to stálo, protože nemám představu o ceně... jinak jsem se ptal na zkušenosti s turtle wax opravnou tužkou...

no a sorry, ale docela mě to naštvalo, protože tohle mohl udělat fakt ignorant, když zjistím že někoho škrábu, tak prostě zastavím a dál nejedu...

[upravil dne 16/9/09 corsair.cz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm, tak třeba zkusím oboje, tohle fakt naštve...

našel jsem na stránkách Druchemy lešticí pastu Tempo za 89 Kč, je to ta brusná? jinou tam nemají... Na netu ji pak mají v jednom eshopu jako brusnou, ale myslím, že je to to samý...

viz: http://autodoplnkyostrava.cz/brusna-pasta-tempo-cistic-a-lestic-karoserii.html

viz: http://www.druchema.cz/cz/katalog/autokosmetika/cistici-a-lestici-pripravky/

sousedi asi nic neřeknou, bo to není jejich starost, já bych si taky nepamatoval kdo kde jinde parkoval a vedle koho ...

jednodušší bude obejít to parkoviště a podle SPZtky si ho nechat najít.... rád bych si s ním promluvil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zzipCZ

no pěkný ale podle fotky je tam místo na nákladák:o třeba to byla nějaká šikovná slečna která toho mněla plný brejle:( ale řekni si zas novej škrábanec na starým autě

jojo aspoň něco novýho :roll

no právě to mě vytáčí na maximum, kdybych tam nechal málo místa nebo parkoval šikmo nebo jak idiot tak bych se tolik nerozčiloval, ale protože jsem tam schválně nechal dost místa tak mě to dost s**e. :bacha

to čekám, že mě ještě z druhý strany vezme ta fábka, protože je tam najetá popředu, a do ulice se takhle dost blbě vyjíždí, protože tam opět parkují auta tentokrát podélně... 2 auta vedle sebe se nevlezou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja uz na takoveto opravy rezignoval a to parkuju na sidlisti take slusne presne ve chlivecku vedle sebe. Kdyz mi nekdo odrel pravou stranu stejne jako tobe tak jsem zuril. Pak to odnesla druha strana. Pote auto nekdo obesel klicem a to od predniho svetla az po zadni. Prisel jsem na to ze to nejsou klice ale ze staci aby nejaky tupec hodil na zada batoh nebo kabelku a tahnul se ulickou mezi autama a nejakej zip nebo preska dela krasnou peknou ryhu. Korunu tomu nasadil dement kterej mi nejakym nepochopitelnym zpusobem promackl dvere a to na rozmezi prednich a zadnich dveri ze tam bylo asi 6 velkych promacklin o velikosti tazneho zizeni. Chvilku na to mi nekdo ukradl airbag a rozmlatil okenko a od te doby parkuju na hlidanym parkovisti a mam klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tempa jsou dvě červený na starší laky a stříbrný na nový laky

pak je ještě jedno na chromové části vozu. Všechny stojej do kila a mají je v autopotřebách v Globusu

Rodiče si pořídili C4 Picasso a po týdnu měli rejhu od nějakého dobráka ( holt nový auto a nějakej komplexák ho podepsal) a tempo na nový laky to spravilo

jinak moje auto je snad prokletý a zdá se, že debily a krávy, co neumějí parkovat přímo přitahuje, obouchaný od otevíraných dveří

poškrábaný d vozíků, prostě na opravy kašlu a už mě to nevzrušuje, jinak bych se zbláznil

Nejlepší je parkovat u krámů co nejdál a přes dvě místa aby se vedle žádnej kokot nevešel

nejvíc mě dostávaj ženský, co u super márketů na podesátý zacouvaj ( stejně stojej na křivo) ale nějak těm pipinám nedochází, že pak musej s vozejkem s nákupem ject mezi autama aby to naložily do kufru a vodřou všechno kolem sebe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi přijde, že parkovat pod širým nebem na veřejném parkovišti je poněkud risk, ale co naděláš :nevim

Vždycky se najde nějakej **čus, kterej se vecpe do 2m mezery a když už při zajíždění neodře, tak alespoň pak rozrazí dveře, aby se protáhl i s pupkem. Bohužel pak jeho dveře utrpí méně, protože to odnese jenom lak na hraně :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je něco o Tempu -http://www.peugeot-club.com/topic/37108-regulator-vysokeho-tlaku/ snad Ti to pomůže, jinak o parkování tu toho bylo již mnoho, ale pořád si našinec potřebuje ulevit. Ku-va!!! A je mi lépe. Byl jsem na dovolené a 9 dní pohoda. Odjíždíme domů a stavujeme se u Rožnova v Bille. Vyjdeme ven a paní povídá - ta má na to čuch - podívej! Zadní pravý nárazník pěkně jeblej, tzn. poškozená barva, auto mám 4 měsíce. A tak, jak to bylo napsáno, neřeším to§§ Takových píč--in ještě to autko bude mít. U marketů parkuji co nejdál od ostatních, raději se projdu, nu a zatím to vychází. Tak mnoho štěstí při parkování. Můžeme si přát třeba k svátku, či narozeninám-- Mnoho zdraví a štěstí při parkování.:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tak zkusím tempo na nový laky, pokud to nepůjde tak turtle wax... díky za rady... o víkendu na to vlítnu..

to parkoviště si ale stejně projdu a toho mistra zkusím najít.... dle mého musí mít celkem solidní šrám i on, protože to na jednom místě bral o hranu... a nevím jestli je to vidět ale na foto 2 na chromové liště jsou šupinky bílého laku, to by mě zajímalo jestli to vzal až do základky nebo ne...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou to šupinky laku nebo bohužel jen orvaný krycí plast té lištičky? Z té lišty jde barva sundat ketonovým ředidlem, sám jsem to po nějakém výtečníkovi (taky měl červený auto) dělal Ale pozor! Jen zlehýnka a keton se nesmí dostat na normál barvu, rozpouští a čistí až běda:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...