Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ranní probuzení do červena


corsair.cz

Recommended Posts

Nejhorší jsou burani, kteří dají zpátečku, plnej rejd a koukají jen dozadu a když to někde zadrhne tak to vyřeší přidání plynu :o:grr:o Bohužel to často dělají ženský :bojim

Takhle mi někdo vodrbal Megana v metalíze a šlo to do hloubky: zadní dveře a lem před zadním kolem. Cena opravy se vyhoupla na 5T. Jen se divím, že nezůstane papírek s číslem nebo vizitka, ale to se dneska asi nenosí :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: punkac

Nejlepší je parkovat u krámů co nejdál a přes dvě místa aby se vedle žádnej kokot nevešel

Nepomůže nic, parkuju jak píšeš (kde to jde)--i sto metrů od ostatních,vrátíš se s nákupem a máš po každé straně auto--a všude dokola je místa jak na letišti...:D

Jen jednou jsem se pomstil, odřel mi dveře až na kov,postříkal jsem mu kapotu odstraňovačem barev ve spreji,mám ho pořád v kufru :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 punkac: diky, zkusim, nejdriv to ale vezmu poradne cistym hadrem a uvidim....:myslim

2 cyklon: no ja prave si rikam, jaky IQ ten dotycny asi mel, kdyz se o neco opru tak to ucitim, ale kdyz brousim nekomu auto podel tak to k**a i slysim, ne? tak proc asi ten dotycnej nezastavi, to je proste vrchol ignoranstvi...

no o tech vizitkach nebo cislu, nad tim se ani nepozastavuju, vizitku uz nechal tak dost vyraznou... kdyz ho najdu, pokusim se zjistit kdo to je a reknu mu svy...:grr

2 ozzy56: i když jsem hodně nabroušenej, tak to bych asi nedal... nejradši bych si to s ním vyříkal, vím co znamená auto pro mě, tak bych to jinýmu neudělal.... jen mě štve že ostatním je to fuk, že ti to auto takhle objedou, prostě to neřeší....:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle se mě stalo tak cca měsíc zpátky,jel jsem si pro pití do Penny a když jsem se ani ne za 5 minut vrátil,tak čelo co je pod kufrem tak cca o 2cm prohnuté dovnitř,nárazník poškrábaný a prasklé světlo (asi to bylo rámem u SUV nebo tak něco) a stržená barva,navíc je auto asi 4 měsíce po laku!Auto vždycky parkuju co nejdál to jde,taky jsem se nedozvěděl co to bylo za hajzla,ale asi ten odstraňovač nátěrů nebo pálku začnu vozit taky:bacha Tak ať to rychle a snadno opravíš a jestli chytneš toho dementa co to udělal tak že mu vysvětlíš že se sluší alespoň nechat číslo za stěračem nebo se omluvit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Ozzák

zvláštní, taky se mi to stává, že je všude místo a auto se postaví vedle mě, proto parkuju schválně přes dvě místa a nakřivo

to si vedle už nikdo nestoupne

1) se bojí, protože si říká, jak nějaký \"hovado\" takhle blbě mohlo zaparkovat :D (netuší, že je to obrana a je to schválně)

2) to že stojíš nakřivo dává větší šanci, že okolo auta bude více místa a nikdo tě neodře

Samozřejmě tohle dělám jen tam, kde je místo a nikomu nebudu zbytečně zabírat 2 místa na parkování, třeba u nás před domem bych si to netroufl, ale tam se všichni známe, ale u globusu v tom nejzašším rohu si klidně dva fleky usurpuju pro sebe :D

V garážích taky jedu až úplně dolu nebo úplně nahoru a co nejdál ode všech, zatím se mi to vyplácí - i když auto už je obouchané a odřené až běda, ale proč by mělo být víc, že....

Jinak to s tím odstraňovačem barev bych asi neudělal... To by musel být šrám jako kráva a auto by muselo patřit nějakému nepříteli :D Snažil bych se ho najít (vím, může to být hodně těžké), dokázat mu to a donutit ho sjednat nápravu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem obešel půlku sídliště ale krom jemně vzatý 206tky jsem nikoho nenašel, přitom šrám by to měl být celkem slušnej...

ale včera ráno jsem přišel k autu a ejhle-kde šla odstranit červená barva tak odstraněný a vyčištěný, zbyly v podstatě 3 šrámy, který budu muset vzít tou leštěnkou... přitom co jsem to zjistil tak jsem na to nešáhl a ani s autem nehýbal, takže asi hříšník si to přišel pod rouškou tmy vyčistit...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když vidim na parkovišti parkovat ženský, stylem náraznik jejího auta od boku zaparkovanýho pár cm,tak nevěřím, že má tak dobrý odhad.To si nedovolim ani já a to jezdim náklaďákem.A to nemluvim o důchodci,který zaparkoval na prázdným parkovišti tak blízko,že nemohl vystoupit z auta. Samo, že dveře opřel o mého miláčka a když sem ho na to slušně upozornil tak mě řekl abych se neposr.....Pak sem měl co dělat udržet se, abych ho nenarval do kufru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do kufru bych ho narval a to bez servítek, už jen za to, že řekl abych se neposral, myslím, že by se v tom kufru posral on :D

jinak je dobrý, že se to ten\"někdo\" pokusil pod rouškou tmy vyčistit, jen jestli to nebylo zahlazování stop

když už měl snahu to vyčistit, měl dát za stěrač vizitku :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tohle musíš použít Tempo na staré laky, to na nové ti bude k prdu, neobsahuje totiž abrasiva a tak to nevyleštíš, to tempo na nové laky je jen leštěnka s voskem, nic víc, kdežto to na staré laky obsahuje abrasiva a lehounce brousí škrábance a právě ty zbytky laku druhýho auta, o svuj lak se neboj, zase to tolik nebrousí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 74dave

Stát se to může každýmu,že někomu udělá škodu,ale slušnost je to nějak uhradit.Jenže by přišel o bonus u pojišťovny.A to, že se to snažil zahladit, ho neomlouvá.To spíš značí,že je to nějakej soused,který tam parkuje často.

100% souhlas :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, to že se to snažil zahladit ho neomlouvá, uvítal bych třeba jen pár stovek za nějakou tu leštící a korekční sadu, no štve mě to neustále, zvlášť když vím kolik jsem mu nechal místa.... Prostě ta ignorance ve stylu: buch do auta, sakra, snad jsem si to moc neškrábl... no nic kašlu na to a jedu...

Takže staré tempo? :myslim Tento týden na to kouknu, ještě si několikrát obejdu ty parkoviště a zkusím jestli ho nenajdu, ale jestli si to zahladil tak pochybuju....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

corsair.cz: Pokud ta 206ka byla třeba jen trochu vzatá, pravděpodobně jsi našel hříšníka. Mě se tuhle taky nechtěně podařilo otestovat \"pevnost\" laku a plechu mýho mazlíka. To když jsem se unavenej v noci vracel ze servisního zásahu a chtěl jsem si něco dojet koupit do Tesca. Neodhadl jsem vzdálenost a nabral pravým blatníkem Felcku. Na mým mazlíkovi sotva malá promáčklinka (pouhým okem sotva viditelná z 1m), u Felcky ten samej blatník skoro zničenej. 206ka vydrží z hlediska odření sakra hodně... :papa:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...