Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bílé H7


HOFA

Recommended Posts

Zdravím přátelé,chtěl bych se zeptat,už dlouhou dobu zkouším různé druhy H7 ček,chci .aby svítili úplně bílou barvou,a stále se nemůžu k této bílé barvě dobrat.

Tak se chci zeptat jestli někdo neporadí s nějakým konkrétním typem.

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus, xenony jsou xenony, to je bez debat, ale pokud nechceš \"bastlit\" auto udělej to tak jako jsem to udělal já přítelkyni. Něhctěl jsem tam cpát HIDky (jednak kvuli policii a jdenak kvuli tomu že je to nové auto a zaruky atd...) a tak jsem koupil toto http://www.autolamp.cz/eshop.php?item=OTg1MTg=&_A=auto%9E%E1rovky&_B=%9E%E1rovky%20halogenov%E9%20NARVA&_C=&by=popis Musím říct, že mě velice mile překvapili, teplota světla je 4100K, u 99% seriově použivaných xenonu je to 4300K, takže opravdu vypdají jako xenon - barva bíla až lehce namodralá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zero00

Čus, xenony jsou xenony, to je bez debat, ale pokud nechceš \"bastlit\" auto udělej to tak jako jsem to udělal já přítelkyni. Něhctěl jsem tam cpát HIDky (jednak kvuli policii a jdenak kvuli tomu že je to nové auto a zaruky atd...) a tak jsem koupil toto http://www.autolamp.cz/eshop.php?item=OTg1MTg=&_A=auto%9E%E1rovky&_B=%9E%E1rovky%20halogenov%E9%20NARVA&_C=&by=popis Musím říct, že mě velice mile překvapili, teplota světla je 4100K, u 99% seriově použivaných xenonu je to 4300K, takže opravdu vypdají jako xenon - barva bíla až lehce namodralá.

hmmm, docela me zarazila věta:

namodralé světlo (4100K), zákaz používání)

wtf?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem toto taky řešil, ale všechny ty bílé halogeny tak po 3 měsících popraskaly, takže jsem koupil HID Xenony, namontovali mě to přímo v Peugeotu bez jakýchkoliv řečí, jenom jsem sehnal až na 2. pokus takové HID, které svítí po seřízení tak aby nikoho neoslňovali a mají homologaci a certifikaci od Philips. Jinak s policií jsem ještě bohudík problém s HID neměl i když mám 8000k a svítí modře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sobol

musíš mít automaticky naklápěcí světlomety, ostřikovače a pak můžeš použít hid.. ale sady které se prodávají jsou všechny nehomologované..takže asi tak :papa ale to už se tu řešilo v jiných vláknech-tuning aspol..

ostrikovace proc musis mat ?? a naklapaci? to mam, ale ostrikovace ne.... proc to ? :myslim

i kdyz bych nedal, protoze fakt nejsu homologovane...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, HID a obecně jakékoli xenony, mohou být namontovány POUZE do světlometů pro jejich provoz určených, tedy homologovaných tedy označených značkou HCR nebo DCR.

Mužete mít ostřikovačů třeba 10 a naklápění světlometů třeba až do nebe, pokud je to světlomet určený pro žárovku, žádný xenon, HID sada a pod. tam prostě být nesmí.

[upravil dne 17/9/09 minimaxa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: minimaxa

Přátelé, HID a obecně jakékoli xenony, mohou být namontovány POUZE do světlometů pro jejich provoz určených, tedy homologovaných tedy označených značkou HCR nebo DCR.

Mužete mít ostřikovačů třeba 10 a naklápění světlometů třeba až do nebe, pokud je to světlomet určený pro žárovku, žádný xenon, HID sada a pod. tam prostě být nesmí.

[upravil dne 17/9/09 minimaxa]

Asi tak, takže pokud se někod bojí už i žárovky u niž je na patici napsáno \"not for use in europe\" tak ať na xenony zapomene. Ještě jsem neviděl že by policajt vyndával žárovku a hladal zda muže být v tom světla. Ale už jsem viděl jak otevřeli kapotu viděli balast (trafo) od HID xenonu a měli kecy... Chtěli jste bílou H7, tak potom toto je jediná možnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...