Jump to content

stacionarny radar

tomy_verceti
 Share

Recommended Posts

tak pocul som uz vselijake nazory...ale ako mi to chcu dokazat :) foto je urobene odzadu to som si isty ze ekd som bol pred tou audinou tak ma cvakla...oni stali v odstavnom pruhu..200 metrov pred nimi odstavena sanitka a zapnute majaky, tak som cumel ze co sa deje tam vpredu a audinku som uplne prehliadol az ked som siel okolo nej som zahamoval z nejakych 120 na tych 95...:) inak by to bolo mastne

dostaneš pekne predvolanie kvam na oddelenie dopravnej policie zaplatiš spravni poplatok 16e a + pokuta a budeš rad ked ti nezoberu papiere a to potom na preskušanie a to 167e + 16e za pripustne ku skuškam :aut:aut:aut

radar je nastaveny na + - 5km-h

:P

[upravil dne 15/9/09 Zila]

Myslim ze zily hovori o cistom SCIFI. Keby mu namerali aj 95 rovnych, tak ziadne preskusanie nehrozi...

U nas uz nemusia dokazovat kto sedel za volantom, u nas je uz \"OSOBA BLIZKA\" zrusena, tj by musel vyklopit, kto v tom aute siel, alebo by to cvakal sam ...

Taktiez je mozne, ze nikam nepojdes, 95 KM/H je tachometrovych, real bude pod 90 tkou, a pokial si pozres sadzobnik za rychlost tak zacina takto

1. Prekrocenie rychlosti o viac ako 10 km/h - 60 Eur

2. Prekrocenie rychlosti o viac ako 20 km/h - tusim 120 Eur ...

Do 10 neni ani stanovena, a pochybujem ze sa s tym budu zahadzovat :P