Jump to content

fukare na laktovej opierke

snowi78
 Share

Recommended Posts

Tak to je teda pekny odub na ludi a zas na tom chcu len zarobit. Ked to tam montovali od zaciatku, brat to ludom nemali. A viem ze ty za to nemozes, ale pre mna je vzdy usmevne ked pri aute si uctuju metalizu. Ja si ju musim zobrat tak ci tak, lebo to auto bez metalizy sa nerobi. Tak preco to nezapocitaju do ceny auta a bude? Cim neprehladnejsie, tym lepsie :myslim

jojo_benco, momentálne neexistuje v ponuke žiadny model, ktorý by sa striekal len do metalickej farby (ak mi niečo ušlo, ospravedlňujem sa). Vždy je na výber buď metalíza alebo klasický lak (väčšinou biela, červená, tmavošedá a modrá).

Sami sme sa pozastavovali nad logikou uskutočniť takéto zmeny vo výrobe. Ale nemáme šancu dopátrať sa adekvátnej odpovede. Niečo podobné je aj automatické pridanie dažďového a svetelného senzoru do 308-čiek, ktoré majú presklenú panoramatickú strechu. Táto zmena prišla spolu s absentujúcimi výduchmi, ktoré sa v tejto téme riešia.

2Modzillo: aha, tak to ja ked som sa pytal na P308 tak mi zenska povedala ze len s metalizou. Takze sa ospravedlnujem, vychadzal som z toho co mi povedal predajca a co som pochopil aj s katalogu, kedze som v nom tebou vymenovane zakladne farby nenasiel. Asi som zle hladal :)

A inac dazdovy senzor som mal na zadnom okne aj ja a je to riadna bikovina, takze som to dal vypnut. Niekedy menej je viac :)

ten senzor je pouze na prednim skle.uprostred nahore nad zrcatkem.dobre je videt z venku.u mne funguje perfektne a v desti jezdim pouze na automatiku.to stirani zadniho sterace je pouze pri zpatecce a jde vypnout primo v aute....jinak ja mam vybavu premium pack a fukary vzadu mam:)

jojo_benco: síce nie o lakťovej opierke (téma diskusie), ale konkrétne na 308 sú nemetalické farby biela Banquise a tmavošedá Hurricane. Predajca/predajkyňa ti možno ponúkal/a aktuálne skladové vozidlá v čase tvojej návštevy v predajni. A nebudeme si klamať - biela je iba na objednávku a tá šedá je veľmi škaredá (subjektívny pohľad), takže sa autá s touto farbou na sklady neobjednávajú. V katalógu sú VŽDY označené \"metalické\" a \"matné\" farby. Na 100% neexistuje katalóg 308/308SW, kde by tie matné neboli vyznačené...

...a k automatickému spusteniu zadného stierača - je to vypínateľná funkcia (cez Menu -> Nastavenia -> Vehicle configuration -> a tam niekde sa to dá nájsť spolu s funkciou \"Day-light\"), ktorá sa aktivuje zaradením spiatočky iba pri používaní predných stieračov v polohách \"1\" a \"2\" alebo pri spustení \"automatického režimu stierania\". Inak sa ti zadný stierač určite sám nespustí!!!