Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vypínání hudby


Fr3sh

Recommended Posts

woody, spatne si me pochopil...budu stat nekde na parkovisti a budu poslouchat hudbu a na nekoho cekat, kdyz necham zapli radio a vse bude hrat, moc dlouho to nevydrzi...chci vypnout zadni hudbu kdyz nebude nastartovano a ja budu chtit poslouchat...ne jen kdyz startuju, o to mi nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

jde to i jinak..já to mám takto..plusoví kabel mi vede ro relátka z relátka další plusoví kabel a ten do zesilovače...dále natáhneš slabší kabel od toho relátka dopředu k vypínači a pak ještě jeden kabel od relátka a ten je na kostru...to relátko je na to připravený už..vypneš stím celý obvod...já to tak mám a je to super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinac jen tak po mimo, tez mam v kufru woofer, zesik atd, a klidne muzu stat na parkovisiti i skoro hodinu, a baterka v pohode, a to je tam jen 44 AH ...

Zas tak rychle to nevybije.

Inac kdyz ti jde jen o vypnuti woofru, tak nevim jaky mas radio, ja mam ALPINE, a tam jde normalne v menu dat SUB OFF , a normalne se vypne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...