Jump to content

VOLBY-nevolby-anketa

Haryk
 Share

VOLBY-nevolby-anketa  

1. 1. VOLBY-nevolby-anketa

Recommended Posts

2 wooody: jestli se Ti to zdá zbytečné, tak do tohoto vlákna prostě už nechoď. Probírá se tu na fóru naprosto všechno a často i mnohem větší zbytečnosti než je názor na současnou politickou situaci v ČR. Já třeba toto považuju za důležité a překvapuje mne výsledek ankety, kolika lidem tady je to jedno.

Přesně tak, přijde mi, že poslední dobou narážím na lidi, kteří nevidí dál, než \"na svůj plot\". Co je za ním je nezajímá, jenže to do velké míry ovlivňuje co se pak děje u nich \"na dvorku\". Pak si jen stěžují a remcají. Když je čas něco změnit nebo udělat pro to, aby se věc dala do pohybu, raději se o to nestarají a nezajímá je to. Proto je tu ve všem takový kocourkov a bordel. Prochází tu lumpárny toleruje se špína a lidi se chovají jak tupé ovce. Já už své ideály o ČR pohřbil a podle výsledku voleb (jestli se tedy vůbec nějakých dočkáme) zvážím, jestli má cenu tady vůbec zůstávat.

Potrefená husa se ozve. Možná, že se nám to nechce řešit na tomto fóru i když jsme jinak v tomto směru aktivní. Tady prášíme prázdnou slámu i když jsem taky proto, zde řešit vše, co nás zajímá. Howg.:papa:papa

Nikdo nikoho to přece nenutí tady řešit. Vlákno má jasný nadpis a pokud Tě to téma nezajímá, nechápu Tvou potřebu to do toho vlákna psát :myslim Je tu spousta vláken, které mě osobně nezajímají a taky to do všech nepíšu.

Připomíná mi to vtip, jak přijde chlapík na výberové řízení na pozici ředitele a komise se ho ptá: \"máte VŠ? Nemám. Máte praxi v oboru? Nemám. Umíte anglicky? Neumím. Umíte s PC? Neumím. Tak proč jste tedy pořišel na pohovor, když toto vše bylo v podmínkách přijetí? ...Přišel jsem Vám říct, aby jste se mnou nepočítali.\"

Původně zaslal: Pája Rybišár

no pak že to taky vypada......lidi se vubec nezajimají o politiku a pak naletí na předvolební,populistické sliby levice......viz volby do krajů a 30kč poplatek...:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik

.......... a pak naletí na předvolební populistické sliby ( nebo spíše kecy) pravice.....

vždyť ta banda v PS je naprosto stejná, jeden za 18 a druhý bez 2 za 20

Původně zaslal: OK406

A co takle si umýt a naleštit auto? Ty zkorumpovaní figurky, co si říkají politici a ústavní právo je jim pro výsměch, ať si vezmou motyky a jdou okopaáva burínu či brambory. Udělají alespoň nějaký užitek.

:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk