Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406, kablik u kola ??? co to ?? - VYRESENO !!! .. asi


BV406

Recommended Posts

zdravim, trochu me zamrazilo, kdyz jsem to zjistil, menil jsem jsem kolo a koukam, ze mi tam planda nejaky uskripnuty dratek !!!! viz foto ...

neni to nahodou dratek od senzoru opotrebeni brzdovych desticek ?? teda doufam , ale marne uvazuji, ktera k..a mi to v servisu udelala a hlavne, ve kterem :bacha ... to uz ted asi tezko zjistim, to je fuk, ale nasral jsem se radne :grr ... pri koupi auta jsem si jisty, ze senzor fungoval, protoze pri zkusebni jizde svitila kontrolka opotrebeni, nacez mi servis jeste v cene vymenil brzdove desky a ti to urcite nesmikli, protoze jsem byl u toho .... tak ted mi reknete, je to normalni praxe v nasich zasr...nych servisech ?? nebo co ...

a je to vlastne kablik od toho senzoru ??

[upravil dne 17/9/09 BV406]

post-0-14109609658302_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ozzy56: abs funguje, aspon minulou zimu fungovalo ... auto jsem kupoval loni v cervnu ... pokud abs tuto zimu fungovat nebude, tak je to jasne ...

jooo, a prede mnou s tim jezdil jeden nemecky duchodce, pochybuju, ze by strihal nejake kable u kol ...

[upravil dne 12/9/09 BV406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha :D .. sory, ale elektrine jsem nikdy moc nerozumnel :) ... ok, zkusim ... tzn. mela by se pak rozsvitit kontrolka jo ?

pokud to je \"jen\" senzor opotrebeni brzdovych desticek, tak to se da prezit ... vic me sere, ze jsem si fakt jisty, ze kdyz jsem to auto kupoval, bylo vsechno v cajku a po par navstevach v servisech vidim tohle ... proc to nekdo ustrihl ? je to zase nejake typicke kurvitko ? nebo bezna praxe, nebo jak ?

[upravil dne 12/9/09 BV406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vôbec to nemusel nikto odrezať, mne sa stalo presne to isté, akurát na tom kábliku k ABS :( Otáčal som sa s autom na štrku a ako som nabehol na cestu tak sa mi rozsvietila kontrolka ABS :bojim Už som sa tešil že čo sa doku*vilo ale bol to iba ten káblik, čistý rez, ako keby nožom prerezané. Spojil som, zaizoloval vulkanizačnou páskou a všetko funguje :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže kabíek je na tuty od senzoru opotřebení destiček

když ho jen spojíš s kostrou, žádná kontrolka se nerosvítí!

musíš ještě zmáčknout brzdový pedál, pak budeli drátek ukostřen, kontrolka na palubce se rozsvítí

Prostě svítí jen při brždění:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta kontrola sjetí desek je k prdu - víc problémů než užitku. Mimoto pokud jsi někdy nechal měnit desky za nějakou \"levnější\" variantu klidně se mohlo stát, že ty desky ani ten plíšek v sobě zalisovanej neměly (takže servisák kablík nemohl zapojit).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...