Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1.9 DT pazvuk z motora a suvis s vymenou oleja


21Grams

Recommended Posts

Uz dlhsiu dobu ma stve zvlastny zvuk motora, pocut ho len na volnobehu ale neviem ci sa pridanim plynu strati alebo ho len motor prehlusi, je to take vuvuvuvuvuvu neviem jak to lepsie opisat:o. Myslel som si ze to bude robit remenica klinaku, hadzala uz, ale po vymene je to to iste. Dnes som planoval pozriet sa na to blizsie, ale predtym som vymenil olej(davam vzdy quartz 7000 10w40 diesel) a zvuk uplne zmizol, tak mam po diagnostike...spomenul som si ze aj pri minulej vymene oleja to bolo rovnako, ale zvuk sa casom vratil. Nikto nevie co by to mohlo robit?:myslim

[upravil dne 12.9.2009 21Grams]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Durko

otvor si dvere a vyskusaj ci ti to nerobí spojka.ak stlačiš pedal bude ticho ak ho pustiš može hučať ložisko

Momentalen to nemam ako vyskusat kedze zvuk uplne zmizol...ale nemyslim ze mal na to stlaceny spojkovy pedal vplyv. A bolo to pocut aj zvnutra, dokonca lepsie ako zvonka pretoze nepocut az tak klepanie motora. Spojkove lozisko je mazane motorovym olejom?(teraz som to zabil, viem, ale nikdy som spojku nemenil ani ma jej konstrukcia nijak extra nezaujimala:aut)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aj som si myslel,no, cize s vymenou oleja nema absolutne nic...tak dalsia moznost? nejde mi to do hlavy...preco to stichne len na par stoviek len po vymene oleja...s hladinou oleja to nebude urcite, tu kontrolujem a medzi vymenami mi nezozerie viac jak hornu stvrtinu medzi min a max, aj to len preto ze v poslednej dobe jazdim hlavne dialncu, turbo je v plnom zabere tak hadze mozno trochu viac oleja...ale ten debilny zvuk mi neda pokoj:bojim

Tak...a po cca 250km sa to zas ozyva, zatial len obcas, ale dokonca tyzdna budem mat 1500 a zas to bude postarom:nevim

[upravil dne 14.9.2009 21Grams]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...