Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

to lomarnika


Modena

Recommended Posts

to lomarnika: řeknu ti jen jedno, ten tvůj tě pěkně citově týrá, ale jestli se nevzchopíš tak dopadneš špatně (vím to z vlastní zkušenosti). Nemá to cenu, nevolej mu, nepros ho, nic mu nevysvětluj. Kašli na něj, zapomeň na chvíle kdy ti s ním bylo dobře. Teď řekneš že to nejde, ale čas všechno zahojí, i když teď mi věřit nebudeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modeno... asi mas pravdu..dneska jsem s nim mluvila... cekala jsem na nej u prace..choval se strasne..porad mi jen rika ze si je jistej ze jsem to musela byt ja a ze az bud emit doma internet on, tak ze mi to dokaze! Ja jsem to tu ale vazne nepsala..ja uz z toho silim... Kdyz se ho zaptam co mam rict znamemu za kterym mam jit, rekne ze mu mam rict ze se na mne vysral(promin to slovo, ale cituji) a ze uz s emnou vubec nikam nemini chodit...

ach jo.. ja nevim co mam delat!! ja vim ze takhle to nema smysl, protoze ja nmu uz nemam jak vic podat dukaz a to co mi rikam neposloucha! takze ikdyz se dame dohromady, tak mi to bude vycitat a nebud emi verit... ja jsem tak strasne nestastna:( ale kdybys vedela jak moc....

ja vim ze je to moc nahod, ale ja za to nemuzu tak proc za to mam trpet?!! zda s emi jakoby s emu to i hodilo..jenze z toho mi pak treba hodinu prozvani telefon.. ja uz nevim co mam delat:( ja nevim..Miluju ho, ale vim ze takhle to nejde, pokud mi neuveri..a on neuveri.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Lomarinka2: Už jsem přečetl několik majlíků od tebe a jestli tě zajímá můj názor, tak to byla pro něj pouze zápletka, aby se s tebou rozešel. Kašli na něj, nebo ho nech chvilku při tom, třeba se vrátí sám. Ale pochybuju, že bys o něj ještě měla stát.

čauec Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...