Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ovladanie klapky recirkulacie vzduchu P406


khoobo

Recommended Posts

Zdar,

potreboval by som poradit ohladom ovladania klapky recirkulacie vzduchu. Mam P406 (old model), ktory bol z linky bez klimy cize ovladanie recirkulacie vzduchu je manualne - presunutim packy na ovl. paneli. Tato packa sa mi vsak strasne tazko presuva a uz sa mi podarilo aj urvat ten cierny cudlik, ktory je na nej nasunuty. Zohnal som novy (dik tosky :) ), len ho nechcem zase urvat. Viete mi poradit kadial vlastne vedie lanko, ktorym sa klapka ovlada, aby som ho prezrel ci nie je niekde zaseknute alebo aspon premazal klapku aby isla trochu lahsie? Alebo chyba je niekde inde? :myslim

(Len tak na okraj: Klima tu bola dorobena. Predpokladam, ze v origo servise lebo vsetky diely su origo, ktore sa montovali aj na linke. Akurat tlacitko na sustenie klimy mam vedla vyhrievania zad. okna.)

Dik!

post-0-14109609642986_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tri srouby z boku pod krytkou palubky - dva jsou hned videt, treti je dole vzadu, je tam takove plechove \"L\" tak k nemu je to prisroubovane, po vytazeni pantu kastliku a jeho demontazi jsou tri srouby hned nahore videt, jeden je pak vpravo dole (ten se musi sroubovat z druhe strany, jde to blbe, da se pomoct si klestema a povolovat ho zvenku za ten zavit co kouka ven) a pak jsou tri srouby podel spojeni s palubkou po leve strane ( pokud se tam dodelavala klima, je moznost ze uz je tam nevraceli, ty se bez demontaze palubky totiz povolit nedaji, neni tam pristup, ty jedine ulomit silou z toho plastu a pak uz je tam nedavat )

Jo a taky si jeste predtim odpoj konektor od svetylka a od jeho spinace, at ti pak ten plast neplanda na tech dratech a nepretrhnes je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...