Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Občas nenastartuje na první pokus


shwaara

Recommended Posts

Čau, občas se mi stane, že studený motor nenaskočí na první otočení klíčku. Při druhým pokusu ho nechám trochu nažhavit a pak vždy bez problémů. Vždy startuju s plynem, bez něj se to stává častěji :)

Kde vidíte problém? Baterka/svíčky? Je vhodné to pořešit před zimou, nebo to má ještě času dost, když se jedná spíš o výjimečné zaváhání při delším stání (cca 2dny)?

Nikdy jsem se s tím na svém autě nesetkal, ačkoli to bude asi běžná věc a nějaká optřebovaná banalita, ale nevím, co vyměnit.

2.2 benzín

[upravil dne 10/9/09 shwaara]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus víckrát žhavit před prvním nastartováním--(že nesvítí kontrolka,na to nehleď)--když bude chytat hned,víš, že je to žhavení...

P.S. řešil bych to hned, zima přijde určitě i letos,zbytečně trápit starter,baterku...:super

JE TO BLBOST,CO JSEM NAPSAL--STAVA SE MI TO JEDNOU ZA 10 A VICE LET...:D--PISE, ZE ZHAVIL...

[upravil dne 11/9/09 ozzy56]

[upravil dne 11/9/09 ozzy56]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tu polohu jsem myslel. Když auto jezdí každý den, stává se to vyjímečně. Když 2-3dny stojí, stává se to častěji :)

Myslel jsem, že to bude nějaký spotřebák jako baterka/svíčky. Myslíte, že je to něco dražšího?:myslim

edit: a když je motor zahřátý, tak vždy bez problémů.

[upravil dne 11/9/09 shwaara]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...