Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

spojka 407


74dave

Recommended Posts

může mě někdo poradit? Nešla zařadit zpátečka a rychlosti šly přes zuby a při zařazené jedničce a sešláplé spojce auto popojíždělo.Po zaparkování a hodině stání vše funguje.Prý to bude spojka,ale je divný, že teď to normálně řadí.407 2.2i

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když auto někomu půjčím, kdo \"nevytahuje\", tak mi ho vrátí se \"spojkou napůl\". Ale já \"vytahuju\" a jede to. Tak jezdi, občas to vytáhni a je to.

Nevím, jak u Tvého, ale u 406 je to prý uzavřený komplet bez možnosti odvzdušnění ani dolívání. Proto prý je taky dost drahý - snad přes 6 tisíc. Ale to jsem jen někde slyšel, nebo četl, když tak mě opravte.

PS: u Jumpera nám to dělá taky.

[upravil dne 11.9.2009 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Když auto někomu půjčím, kdo \"nevytahuje\", tak mi ho vrátí se \"spojkou napůl\". Ale já \"vytahuju\" a jede to. Tak jezdi, občas to vytáhni a je to.

Nevím, jak u Tvého, ale u 406 je to prý uzavřený komplet bez možnosti odvzdušnění ani dolívání. Proto prý je taky dost drahý - snad přes 6 tisíc. Ale to jsem jen někde slyšel, nebo četl, když tak mě opravte.

PS: u Jumpera nám to dělá taky.

[upravil dne 11.9.2009 P607Olda]

co \"vytahuješ\"???
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

většinou se ta závada projeví tak,že stojíte na křižovatce dlouho se zařazenou rychlostí a sečlápnutou spojkou--pak,když se na zelenou rozjíždíte,zjistíte,že spoka najednou zabírá moc nízko,když vždycky zabírá až nahoře...,po jednom sešlápnutí jde pedál spojky normálně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatim 407 teprve poznávám,mám ji chvilku.Před ní sem měl 406 coupe, to bylo auto bez vážných poruch.Tak hned řešim na začátku spojku.A nemohl být problém,že sem nastartoval auto než proběhla kontrola na počítači při otočení klíčem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...