Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výběr plazmy


Neophyte

Recommended Posts

Ahojde,řeším dnes problém ohledně nové TV a tak mě napadlo,pjoč to nezkusit i tady mezi vámi a poslechnout si vaše názory.Třeba se poštěstí a někdo ze zde přítomných stejný model má...rozhoduji se mezi modelem Samsung PS50B550 a LG LG 50PS6000.

http://www.videoexpert.cz/plazmove-televize/lg-50ps6000

http://www.videoexpert.cz/plazmove-televize/samsung-ps50b550

Tak kdyby mezi vámi byl nějaký fanda AVtechniky,tak šup sem s názory,předem díky a snad se někdo ozve :mrk:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus to tady - dosti obšírné, sám se tím budu řídit, počkám ještě televize mají jít s cenou dosti dolů. Prý.http://www.peugeot-club.com/index.php?/topic/41978-xmb/

[upravil dne 10/9/09 Otan]

[upravil dne 10/9/09 Otan]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ dikas,tam sem koukal,mě jde jen o to,zda je tu někdo náhodou nemá a jestli tedy je tu nějaký odborník,tak kterou by volil.Nemůžu říct,že tomuhle soudku nerozumím,to né,ale rád si poslechnu i jiný názor.O LCD nechci ani slyšet...Prostě Samsung nebo LG???Toď vše :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedávno jsem pořizoval TV taky,stál jsem před podobným problémem,nakonec jsem zvolil LCD LG.

Jedním z faktorů proč zvítězila LCD byla spotřeba,i když mi prodavač říkal,že spotřeba u nových modelů by se měla do brzké doby srovnat na hodnotu LCD.druhým faktorem byla velikost TV.Plazma se dělá na moje rozměry velká :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem čo tu riešite,dotyčný myslím jasne napísal že nechce o LCD počut a pýta sa tu na dva typy ktore vložil.Ja sám mam LCD ale ak by sa rozhodoval medzi LCD a plazmou tak by tu otázku napísal asi trochu inak.Ja ti možem len poradit aby si si pozrel obe na živo,dost ti to o tom napovie ktorá bude pre teba lepšia.Tiež som sa rozhodoval medzi týmito dvomi značkami a musím povedat že jasne zvítazila LG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LG 127cm LCD měla reagování jasu podle světla v okolí - užitečná funkce, ale šlo zvolit pouze: reagování podle světla nebo předvolené režimy a uživatelské nastavení - tzn, že pokud sis navolil vlastní nastaven barev, tak nefungovalo řízení jasu - tudíž funkce k hovnu.

Sony 102cm měla totéž, ale řízení jasu fungovalo na všech barevných režimech.

Není to přímo vyber tu nebo onu, ale já bych si zkouknul tuhle apod funkce:super.

PS: šel bych do samsungu:roker

TADY jsou recenze samsungu v eng.

[upravil dne 10/9/09 dzavel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Qcko

Neviem preco si sa rozhodol pre plazmu, ale plazmy maju vseobecne vacsi odber ako LCD a casom blednu, ja osobne by som isiel v dnesnej dobe do LED:mrk

Plazma je naprosto v pohodě. Odběr mají sice větší, ale není to nic tak zásadního, že bys na tom zkrachoval. Vem si, jak často běží zanutá TV v domácnosti. Finančně to nepocítíš. A to, že časem blednou je taky pravda, ale vzhledem k tomu, jak rychle jde vývoj dopředu, než Ti stačí začít vizuelně blednout, bude v popelnici.

Co se týká technologie LED, je to paráda, ale cena zatím v porovnání s LCD nebou plazmou dost vysoká. Na LED chce ještě tak rok nebo rok a půl počkat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau, ja mam Samsung PS50A557 a jsem spokojeny, nedavno jsem se dival na nejaky dokument o nasi planete ve fullHD a naprosta bomba. Tu co mas vybranou ty ma navic 100Hz coz by mohlo byt prijemne obzvlast pri sledovani filmu z PC. Urcite bych sel raci do Samsungu nez do LG. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...