Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

peugeot 206 1.9 D


Guest tekno

Recommended Posts

Zdravim

rad by som sa opytal na peugeot 206 1.9 D rv 2000

Rad by som si kupil ojazdenej malej peugeot na mesto hlavne a kvoli spotrebe a mam moznost kupit 206 1.9 D rv 2000.

Zaujima ma kazivost a podobne, tj. ci to auto vydrzi najblizsie 3 roky :-) (ma myslim skoro 200 000 km najazdenych)

vdaka vopred

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli auto vydrží další tři roky ví jen ten nahoře :myslim,:) ale těch 200 tisíc není problém...,důležité je,jak se o auto staralo doteď,v jakém je stavu...,1.9 D je celkem jednoduchý motor bez elektroniky,najede při odpovídající údržbě dalších 200.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mám 1,9D a kúpil som ho so 179000 km. zatial som nabehal nejakých 18 000km ameniln som spojku a hlavnú remenicu. rozvody a olej nerátam lebo to by som bol menil bez ohľadu na počet km. s motorom som veľmi spokojný (klop, klop) akurát je to trošku slabšie hlavne so zapnutou klímou, ale čo by som chcel od 51 kw, že.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najazdil som na tomto aute cez 30000km a okrem spotrebných vecí nič iné... Motor je veľmi spoľahlivý... Keď budeš tankovať \"normálnu\" naftu a hlavne nebudeš to točiť studené, tak Ti vydrží roky... Samozrejme ako už marko306 spomínal, nie je to žiadna raketa, keďže nemá turbo (aspoň sa nemôže pokaziť), ale na pohodovú jazdu stačí... Do kopcov to ťahá ako drak a spotreba okolo 5 litrov, teraz som mal 4,8 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze teoreticky ak tento motor nema vahu vzduchu co asi nema tak staci aspon upravit nasavanie a mohle to by ist lepsie, nie ? Tipujem podla toho ze mam doma traktor z roku 1963 je to 0,6 D dvojvalec najazdeńe 6200 km a ked dam dole olejovy filter tak na taku kubaturu aj tak citit rozdiel v dynamike motora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...