Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zamrznuty RT3 panel


Guest stacoo

Recommended Posts

Tak nazdar,odisiel mi predny panel neviem ,este som o niecom takom nepocul,Takze na prednom paneli (mam velke navi)mi nereaguje ziadne tlacitko,panel svieti ,ukazuje mi takmer vsetko akurat nie je aktualny cas a spotreba .A po vypnuti motora a zamknuti auta mi panel veselo hraje dalej,proste to nejde vypnut!

Dnes uz servis nestihnem,tak ak niekto vie o co by mohlo ist nech poradi,

Mozno poistka ale neviem ani kde ju hladat,

Inak vsetko ostatne v aute funguje iba menu tlacitka proste nereagujuhttp://www.peugeot-club.com/kniha/img/myslim.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stalo se mi to samé. Vypnuté klíčky, rádio jede dál, ovládací klávesy mrtvé... Nic není ztraceno, na základě tlf. konzultace se servisem pomohl reset pomocí vyndání pojistky označené tuším \"PS\" (uprostřed) z pojistkové skříně na několik sekund a opětovné zasunutí pojistky. Jediná nevýhoda: reset uložených stanic rádia a data/času.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v servise mi vraj prehrali softwer a vsetko ok

RT3 panel plne funkcny,ale ked som sa pytal ako ho tam naistaloval,cez stredovu mechaniku ked neslo ani vysunut

povodne CD tak zacal koktat,ze on tam vlastne ani nebol atd.

Takze podla mna to iba resetli odpojenim baterky,alebo najak inak abolo hotovo,nepovedali mi pravdu,ved kseft je kseft,ale nevadi cena 30eur a vsetko ako predtym

uf,som rad!vedel som ze to je fajn auto!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stacoo

No a pracujem s najmodernejsimi techn. (nem, aj japonskymi)

a vermi ze bez chyby nie je nik a nic.Trochu optimizmu

nezaskodi skor pomoze.

Také dělám pro japonce(Toyota/Nissan) a francouze (Peugeot/Renault/Dacia) a musim říct že v dnešní době opravdu bezchybné není nic. Kvantyta na úkor kvality, nedá se nic dělat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Mám na svojej 407 malý display RT3 (pravdepodobne) a po niekoľkých minútach mi začína odchádzať. Robia sa zvislé pásy, ktoré sa zoslabujú a postupne je takmer nečitateľný. Pri ďalšom naštartovaní je zasa chvíľu OK. Dark nepomáha, po opätovnom zapnutí je stále \"čiarkovaný\". Nemáte niekto skúsenosti s niečím podobným. Je to na výmenu display-a ? Koľko to stojí ? Vďaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...