Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zajímavá závada


Jindras

Recommended Posts

Je možná, že to vohulili až to smahlo pojistku. Nebo blbli s oknama a nějak se jim podařilo otevřít/zavřít okno oběma směrama najednou - potkaly se relátka a je to. Takovejch věcí může bejt víc.

I přelámaný dráty v průchodce ve dveřích to můžou uděla, když se potká + a - (což je velmi pravděpodobný!)

Nebo prostě z ničeho-nic praskla pojistka. Může to bejt všechno možný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

náš 14 měsíční synátor miluje auto hlavně všecno s čím se dá různě hýbat a už v tomto raném věku si musím dávat pozor na to aby klíče nezůstávaly v zapalování byť v poloze stop. už přišel na to že se tím dá otočit. Zapínat rádio je pro něj samozřejmost a tlačíto výstražných světel je jako magnet. Štestí je že víc toho zapnout už nejde. Jo ještě parkovačky ale na ty zatím nepřilšel. vice zde: http://tomikku.rajce.idnes.cz/14._mesic/#P1030659.JPG

[upravil dne 9/9/09 tomikku]

[upravil dne 9/9/09 tomikku]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: marko306

ak máš v 306 neoriginál rádio tak treba len prepojiť na isokonektore červený+ a žltý pamäťový kábel a je to hotovo. U mňa to boli v originál peugeot káblovaní ružový a čierny.

ahaaa mno tak to pořeším až tam budu dávat redukci aby mě fungoval ovladač na volantu. Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, může se stát (ve velmi vyjímečných případech) že pokud sepneš jedno relátko (třeba okno nahoru) a hned potom druhý (okno dolu), tak se první nestačí rozpojit a vlastně to udělá navrdo zkrat. V práci máme jednu mašinu u kterej se to stává docela často (jsem línej to vyměnit, tak radši jednou za 14 dní měnim pojistky :D)

Jo a u mě to rádio taky bez klíčku nezapnu (výborná funkce :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rádio nemusíš mať neoriginálne aby ti hralo aj bez klúčov. ja mam origo rádio a mám to prepojené tak aby hralo aj bez klúča v zapalovaní, a je to paráda aspoň môžem pustiť rádio bez toho aby som sa bál že sa niejako dostane syn k zapalovaniu:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dolly1010

pokud sepneš jedno relátko (třeba okno nahoru) a hned potom druhý (okno dolu), tak se první nestačí rozpojit a vlastně to udělá navrdo zkrat. :)

Dovolím si nesouhlasit,dělám to každou chvíli,a zatim mi všechno funguje:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vendi.stejskal

Původně zaslal: dolly1010

pokud sepneš jedno relátko (třeba okno nahoru) a hned potom druhý (okno dolu), tak se první nestačí rozpojit a vlastně to udělá navrdo zkrat. :)

Dovolím si nesouhlasit,dělám to každou chvíli,a zatim mi všechno funguje:)

Však jo. Ono to vlastně není ani teoreticky možný. Protože jak pustíš jedno tlačítko a sepneš druhý, tak je relátko už rozpojený. Navíc je tam dvoupolohovej spínač, kterej mechanicky nedovolí obě sepnout najednou. Možná že jsou relátka proti sobě i elektricky blokovaný (cívka prvního relátka vede přes kontakty druhýho a opačně).

Ale v praxi i tento téměř neprůstřelnej systém muže selhat, když relátko jakoby \"lepí\". Může bejt zmagnetizovaný, kontakty můžou bejt opálený, mezi kontaktama může bejt ještě oblouk atd.. Potom do cívky jednoho relátka nejde elektrika, ale je stále seplý. A druhý se do toho sepne. A zkrat je na světě.

Ale v autě nevěřím, že by se něco takovýho stalo (ta možnost tu samozřejmě je). To je spíš přelámanej ten kabel ve dveřích, spojilo se + a - problém je na světě :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...