Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Posun předních oken P306?


Majklll

Recommended Posts

Nazdárek,včera jsem při zaparkování auta zjistil,že mi okýnko u spolujezdce nelze zatáhnout zpět,šlo pouze dolů.Ve snaze zjistit,zda nemám špatný ovladač v madlu jsem udělal zřejmě velkou chybu a prohodil jsem to s ovladačem ze dvěří řídiče,no a ted\' mi nefunguje ani jedno okno ani nahoru,ani dolů....:myslim

Nemáte někdo s tímto zkušenost?Co se mohlo podělat?Pokud by došlo k nějakýmu zkratu,mohla by to být pojistka?Děkuji za radu:papa

[upravil dne 10/9/2009 Béďa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak máš vypálenú poistku tak by ti s oknami nemal ísť aj zadný stierač a pri naštartovaní by ti malo svietiť dobíjanie.(tieto veci sú robené cez túto jednu poistku)

Ak nejde okno aj tak, tak ako je písané vyššie, je zlomený káblik v prechodke dverý. Veľmi častá závada na 306.

[upravil dne 9/9/09 marko306]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda,že již od koupi při otočení klíčku v zapalování do pohot.režimu mi nikdy nereagovalo okno spolujezdce ani na pravé či levé tlačítko u řidiče či spolujezdce pokud byly otevřené dveře řidiče,myslel jsem si,že je to nějak napojené na spínač vnitřního osvětlení,ale příliš smysl proč by to tak bylo,mi to nedávalo:myslim

Tak podle vašich rad to vypadá že houby spínač,ale spíše nalomení drát,který při otevřených dveřích neměl kontakt a při zavření dveří ano

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NAZDÁREK CHLAPÁCI,TAK JSTE MĚLI PRAVDU!:superZAČAL JSEM SE SVAZKEM U PŘECHODKY NA ŘIDIČOVĚ STRANĚ,AŽ JSEM ZPŘÍSTUPNIL DEMONTÁŽÍ DVEŘÍ TAK JSEM OBJEVIL 2 TOTÁLNĚ PŘERUŠENÉ DRÁTY,BLBÉ BYLO,ŽE TO BYLO PŘERUŠENÉ PŘÍMO V MÍSTĚ,KDE JE TO ZALISOVANÉ ,TAK JSEM MUSEL DRÁTY OBŘEZAT OKOLO,PROTOŽE GUMA JE MĚKKÁ,ZALETOVAL JSEM A PO KONTROLE POJISTEK NEBYLA SPÁLENÁ POJISTKA 28,JAK JE V MANUÁLECH,PROTOŽE ZADNÍ STĚRAČ NORMÁLNĚ FUNGOVAL,ALE BYLA TO POJISTKA 29.A NAVÍC JSEM UŽ MYSLEL ŽE VE DVEŘÍCH ŘIDIČE MÁM ŠPATNÝ CENTRÁL,PROTOŽE ZLOBIL UŽ OD KOUPI PŘED ROKEM A PO OPRAVĚ DRÁTŮ MI FUNGUJE PERFEKTNĚ,TAKŽE JSEM ZABIL 2 MUCHY JEDNOU RANOU!:potleskTAKŽE DÍKY MARKO 306,P607 OLDO,DRIVERE:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...