Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozsirovacie podlozky 20mm zla stabilita na ceste.


Guest Blackstar407

Recommended Posts

Guest Blackstar407

nahodil som na auto rozsirovacie podlozky 20mm ale sprava sa cudne pri jazde od 20km mi vytaca volant do stran proste ako by ste isli po ceste a tahalo vas to do kolaji vychodenych v asfalte proste neudrzite jeden smer vzdi to taha dolava alebo doprava nemate stym skusenost....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky záleží jak moc dobře jsou vycentrovaný.

Středová díra sedí na těsno nebo má vůli?

Já k podložkám dostal ještě plastový centrovací kroužky a auto krásně sedí. ;) (podložky mi ale dělají ET jaké potřebuji, tudíž nerozšiřují)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

Edison: vetsi o 4cm? ale oproti cemu?

ono hlavne zalezi, pod co ty podlozky narvez, zeano.

no,má teď o 4 cm větší rozchod proti standard. rozměru...,(předpokládám kola s ET 18)

jinak,když jsem dal na 205 D místo 13 kol kola 15 speedline--taky se s tím nedalo jet, nešlo to udržet v jednom pruhu, dali jsme pak jinou sbíhavost,než byla předepsána a zlepšilo se to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JO, to je pravda. Faktem je, že vlastně nepíše o účelu. Ten jsem si možná mylně doplnil. MOžná proto, že právě zhledem k tom, že o kolech nic nepíše jsem předpokádal, že podlžky jsou pod koly, která byla s autem naprojektována. Píši tedy ro rozchodu větším o 4cm oproti projektu vozu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Blackstar407

Kolesa mam standardne 15 palcove hlinikove ET18 stredova diera je uplne presna tak neviem preco mi to robi geometria je ok bol som pred dvoma mesiacmi. myslim ze som to prehnal 20mm je na 406 vela pretoze mi predne kolesa presahuju 5mm cez blatnik.

[upravil dne 8/9/09 Blackstar407]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Blackstar407

marian vje preco ich predava je lepsie dat tam origo elektrony z nizsim ET ked chcem sirsiu napravu ako davat na vysoke ET podlozky potov vychadzaju velke tlacne sily na napravu riadenie je potom nestabilne.Asi sa na to vykaslem a vyhodim ich prec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, pocuj ja som sa s podlozkami natrapil az az, takze tak: ked das dole koleso, neexistuje aby ti spadla podlozka, musi drzat nacapena na vnutornej strane kolesa. ak sa ti toto stane, radsej kup nove, ak neskor nechces menit celu napravu... a skontroluj si sruby, lebo mne predal k podlozkam kuzelovite sruby, kvoli nim to tam nesedelo, auto plavalo po ceste a volant kmital tak silno, ze som myslel ze vyleti vonku... vymenil som sruby ( po hodine hadky s predavacom :bacha ) a je vsetko ako ma byt, a navyse auto perfektne vyzera :potlesk mam ho v sekcii nase kary :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Blackstar407

Ale ja mam podlozky z 8 dierami proste ich uchicujem samostatne a disk potom nasrubujem na nu normalnimi srubami riesil som to preto tak abi som mohol pouzivat aj kuzelove srubi aj tie s rovnou plochou na elektrony no a disk z nich davam normalne dole ako z naboja vola v stredovel diere nejaka je ale to je aj ked som tam nemal podlozky a nerobilo mi to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...