Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Čo sa dá napojiť na tento konektor?


marko306

Recommended Posts

takže po dlhej dobe som našiel aj ja konečne nejaký voľný konektor:D

Je mi jasné, že boli rôzne výbavy modelov a tým pádom aj predprípravy a vždy sa nájde nejaký voľný konektor

Ja chcem iba vedieť na čo by mohol byť a poprípade či by som ho mohol využiť na čo je určený, že by som si dorobil naňho, na čo je. Nachádza sa nad prevodovkov a idú z neho 3 káble. Ďakujem za odpovede

post-0-14109609561199_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dle schematu rozlozeni konektoru by ale v tehle mistech mel byt konektor senzoru vody v nafte v palivovem filtru, odpovidal by tomu i ten drat M403 (kostra), ostatni draty by ale mely mit cisla 403 (drat k zarovce kontrolky v palubce) a C02E (napajeni +12V)

[upravil dne 7/9/09 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no teraz som si všimol, že ten zelený má na začiatku aj číslo 403 a to ďalšie číslo nie je 5300 ale 5388 a ešte jedno je tam 596. Na bielom je zvyšok nerozlúštiteľný. A ako som písal vyššie tak dočiahne akurát na to púzdro palivového filtra.

[upravil dne 7/9/09 marko306]

post-0-14109609561426_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dle foto je to uplne jasny, vzhledem k tomu ze mas neobsazene cidlo vody v palivovem filtru, je to konektor pro tohle cidlo. Po dodani by se ti rozsvecovala kontrolka na plubni desce, pokud by se ve filtru objevila voda

[upravil dne 7/9/09 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...