Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

hláška \"antipollution fault\" spolu s kontrolkou autodiagnostiky motoru


mhorak

Recommended Posts

Nekdo tu uz zminoval hlasku \" antipollution fault \" ze se jedna o uni hlasku. Me se zaroven rozsvitila i kontrolka autodiagnostiky motoru. V manualu se uvadi ze se jedná \"Rozsviti se pri kazdem zapnutem zapalovani. Rozsviceni pri bezicim motoru doprovazene zvukovym signalem a hlasenim na pal PC \"antipollution fault\" (anomalie systemu omezeni emisi skodlivin ).

tezko rict co to presne je, zacalo to blbnou po dovolene v kolonach. FAP nemam ( hlaska by znela \"Unblock diesel filter\" (vycistit FAP )

[upravil dne 7/9/09 mhorak]

post-0-14109609559904_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ja mel presne opak tankovali jsme naftu v Italii ( ale predem jsem nalil aditivum do nadrze, tak jako vzdy pro jistotu ) Ale to popojizdeni v kolonach tomu asi uskodilo asi bude zaneseny ten EGR ventil, nekde jsem nasel navod na odpojeni http://old.prelude.cz/data/egr/egr.htm

nekdo jej jen zaslepuje reza hadicky atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak aj mňa už zasa postihla táto nemilá hláška. Bol som s tým na diagnostike a vypísalo mi to vadný elektromag. EGR ventil. Vie mi niekto dať radu či sa to dá vyčistiť, poprípade kde sa dá zohnať a za akú cenu a ešte nejaký obr. kde sa presne nachádza. Na diagnostike mi ten kamoš hovoril nech skúsim zistiť referenčné hodnoty váhy vzduchu pri voľnobežných otáčkach.:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...