Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tak mam asi první zavadu


dzana.m

Recommended Posts

Tak mam asi první zavadu cestou za srazu se mi rozvitila kontrolka ESP a ASR a uprostřed byl trojuhelník s vykřičníkem sice sem neco vyteč ale moc chytrej stoho nejsem ale na chování auta sem nic nespozoroval normalně to brzdilo pak sem zastavyl na benzíne tak na deset minut a když sem nastartoval tak to nedálo až zas pochvyli se to zas rozvítilo a ještě se mirozvítila kontrolka autička ve smiku prosím poradte předem moc dík:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odchod na diagnostiku do servisu:bacha

Rada k nezaplacení. Zkontrolovat stav čidel a konektorů. Dráty od čidel ABS a stability podvozku můžou být poškozené. Ale to zjistí opravdu jedině na diagnostice. Opticky vše zkontrolovat, to lze udělat snadno doma, ale co víc?

[upravil dne 7.9.2009 kobr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: urdemala

Původně zaslal: Otan

A styď se!:mad::mad:

no otane, ty jsi taky slušnej případ.. :-) podpis 8x vetší než příspěvky :-)) pardon za OT

Vždyť jsem jen napsal to, co jsem zatím měl za auta, tak, jak mnoho ostatních. Nemohu za to, že už jich mám tolik za sebou:P:P
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dzana.m

tak se zavada našla mam prasklej snimač na předním kole u řidiče tak ho musím sehnat novej akorát sem zvedavej na cenu zatím co jsem se ptal tak kolem 7500 celej naboj tak uvidíme dám vedet sem stoho nejak vedle :aut

Snímač stojí cca 50€.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AnotherOne

Původně zaslal: dzana.m

tak se zavada našla mam prasklej snimač na předním kole u řidiče tak ho musím sehnat novej akorát sem zvedavej na cenu zatím co jsem se ptal tak kolem 7500 celej naboj tak uvidíme dám vedet sem stoho nejak vedle :aut

Snímač stojí cca 50€.

prosím tě a u vás ho maj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Otan

Původně zaslal: dzana.m

človeč to vypadá skoro na soukromý bazar:D:D:D:D:D:D:D

No, spíše na sbírku veteránů.

Mozna by stalo za to napsat je nejen pod sebe, ale vyuzit i sirku radku ;-) Opravdu to takto neni vhodne... udelal bys tim par lidem velkou radost ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dzana.m

Původně zaslal: AnotherOne

Prečo? U vás nie? Veď chod do Peugeotu a nech to objednajú.

když sem se ptal autodílech tak mi řekli že se to samostatně neprodává tak nevym ale skusím se zejtra zeptat v pežotu přímo

Akože samotné nie? To ako len s celým autom?:D

Máš to pred alebo po facelifte - dám ti sem rovno obj. číslo.

[upravil dne 7.9.2009 AnotherOne]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...