Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206 smerovky


marQo

Recommended Posts

Zdravím, prečítal som nespočetné množstvo tém z touto tématikou ale nenašiel som riešenie môjho problému.

Dnes ráno ako som išiel do práce som sa blížil ku križovatke, tak som hodil smerovku doľava . Medzitým sa mi tam j...l nejaký chumaj tak som musel skočiť na brzdu. Odvtedy mi rýchlo bliká ľavá smerovka. Pravá ide normálne a aj výstražné idú v pohode. Strašne rýchlo bliká iba ľavá smerovka.

Máte niekto niaku radu ? Auto má najazdené cca 6400 km čiže je nové .

Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

alebo ak mas origo svetla,tak ich rozober a pozri v akom stave je plosak na ktorom su osadene ziarovky,ja mam na pravej strane uplne ten plosak odhnity a nesvieti mi brzda,tak som sa preto rozhodol vymenit zadne svetla za ine,alebo ma napadlo este nieco,skus si pozriet kontakty na kostre,vacsinou ked je vadna kostra tak to blika,svieti vselijako

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takže mám obedovú prestávku tak som bol pozrieť či na tej ľavej strane svietia všetky smerovky. Neuveriteľné , už to normálne funguje . Poskúšal som všetko to hocijako pozapínať a žiaden problém. Fak t že tomu nechápem.

Ďakujem za rady :papa , každopádne ešte dám vedieť že či to bude fungovať aj keď pôjdem z práce ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zatiaľ to fičí. Prešiel som auto kolom dokola a nenašiel som nič podozrivé. Keby niečo tak sa ohlásim. Aspoň už viem, že mám skontrolovať žiarovky :)

Najazdil som už nespočetne km na rôznych autách, ale vypálenú žiarovku na smerovke som teda ešte nemal :D

Každopádne ďakujem za rady ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...