Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Závěsné zařízení


pulver

Recommended Posts

Nemám sice SW, ale asi v ceně ani montáži moc rozdíl nebude.Jelikož jsem si nechal namontovat tažné ještě v záruce, tak přímo v ve značkovém servise a nebylo to ani tak moc drahé - samotné tažné (\"labutí krk\" na 2 šrouby) 2970,- elektroinstalace 280,- a práce 1250,- Celkem tedy 4500 Kč. Možná by se dalo sehnat o pár stovek levněji a namontovat svépomoci, ale kvůli celkové záruky jsem šel raději do Peugeotu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 měsíce později...

Zdravím, jen jsem chtěl všem sdělit, že elektrika na P207SW Urban 1.4 8V musí být CAM/BUS za nějakých 2000Kč. Levná elektroinstalace (cca 300Kč) se nedá použít, neboť světla na přívěsu nesvítí, blinkry jen na jedné straně. Asi jsou slabá relátka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby s tou levnou elektroinstalací byly nějaké problémy, tak mi ji ve značkovém servisu vůbec nenabízejí a ani nenamontují a ještě navíc v záruce. Jinak za necelé 3 roky jsem neměl žádný problém nejen se svým vozíkem, ale i s dalšími co jsem měl půjčené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

všechny tažný zařízení na CANových autech musí být zapojeny přes jednotku tažného zařízení. Pokud je zpojena elektrika přímo může to trvale poškodit jednotku BSI. Přetížení el. vedení se projeví odpojením okruhu v BSI, u některých modifikací je možné zpět BSI \"nahodit\" pouze 10x, pak musí být vyměněno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...