Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zapnutí/vypnutí airbagu


Martinka.71

Recommended Posts

Zdravím, prosím o radu. U řidiče vpravo na palubce je mechanické kolečko pro zapnutí/vypnutí airbagu pomocí klíče. Buď otočím do polohy \"On\" nebo \"Of\". Když nastartuju, mělo by se rozsvítit aktuální nastavení. Tzn. podsvítit buď \"On\" nebo \"Of\". Ale ať už dám do jakékoliv polohy, vždy mi svítí pouze \"Of\". Máte někdo stejnou zkušenost? V čem může být problém? Peugeot 206, RV 99, 1,6

[upravil dne 6/9/09 Martinka.71]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ajaj, tak to bude možná ta první varianta. Auto mám od února, ale vůbec jsem si té kontrolky nevšímala, to se rozstítí jen krátce na chviličku a je to vidět jen, když je tma. A levý bok u řidiče je přelakovaný, ale v servisu mi říkali, že to nevypadá na bouračku, spíš, že to bylo odřené, tak to někdo přelakoval. Tak možná se spletli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na 406tke je to tak, ze ked su vsetky airbagy aktivne, tak po zapati klucika do druhej polohy kontrolka bagu zhasne. Ked vypnem spolujazdcov bag, tak tam ta kontrolka ostane svietit stale. Ked ho zase aktivujem, tak zhasne. Podobne to bude aj na 206tke

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...