Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Alu kola RSW


fcatisst

Recommended Posts

Zdravím pánové,mám v úmyslu zakoupit alu kola RSW.

Tu na foru jsem četl hodne o techto kolech že si je chcete koupit,rozmery,nafocený auta....

Já se chci zeptat (a možno to pomuže i ostatním který váhaj) tech kterí mají tyto kola už 2-3 sezony.

Hlavne či se vám \"nekroutí\",jak jste spokojeni s povrchovou úpravou,a jestli odletující kamenky neodlupují ten černý lák,alebo či jste už nekdo tu černou renovovali a jak?

Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: fcatisst

Zdravím pánové,mám v úmyslu zakoupit alu kola RSW.

Tu na foru jsem četl hodne o techto kolech že si je chcete koupit,rozmery,nafocený auta....

Já se chci zeptat (a možno to pomuže i ostatním který váhaj) tech kterí mají tyto kola už 2-3 sezony.

Hlavne či se vám \"nekroutí\",jak jste spokojeni s povrchovou úpravou,a jestli odletující kamenky neodlupují ten černý lák,alebo či jste už nekdo tu černou renovovali a jak?

Dík.

jestli máš 400hp tak se pokroutí určitě:Dale jinak asi těžko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlape mám je teď první sezónu.A ze sví vlastní skušenosti,která není vůbec potěšujízí promě,ale pro tebe.

Uďál sem jezdeckou chybu za kterou bych se nejrači profackoval.

S kráceně řečeno v 50km sem to narval do obrubáku,výška obrubníku tak 15cm.Obě kola poškrábaný,ale nic víc.Ani jeden liťák není na odpis,a ani se neskrivili prostě nic.

Takže já RSW věřím:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdárek, tak taky přispěji svou troškou do mlýna. Kola mám druhou sezónu a jsou OK, žádný problémy. Jen kdybych je před minulou zimou pořádně omyl od soli bylo by to super... sul mi přes zimu ve sklepě na pár lesklých místech vyžrala ten chrom a jsou tam takové matné flíčky..... ale to není vada kol, ale vada uživatele :grr.

Jinak za tu cenu jen a jen doporučení, žadné házení, kmitání apod...no problemo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky pánové za Vaše skušenosti,názory, celkem jste mne naladili asi do nich pujdu.Ale ješte jedna věc by mne zajímala. Ta černá barva se neodlupuje,drží,neni \"doďobaná\" od kamínkú?Inak dík mne mne ste pomohli(a možno i ostatním kdo se rozhodují jaký hliníky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bonfire

na kolik by vyšli nějaký průměrný RSW 17palcový s gumama?? nemáte v tom někdo přehled??:)

Když budeš dobře hledat a nebudeš spěchat tak do 20 000kč se vejdeš.

Já sem za to dal 20 000kč sou to 16\" na michelinkách 205,55,16 plus 2cm podložky na zadku.K tomu dlouhé šrouby a pojištováky a vešel sem se do 20 000kč.

Nejhorší na tom je že mě 16 kola višli na 10 500kč.A Dnes bych dokázal sehnat 17 kola stímhle vzorem co mám za 10 000kč:( A 16 kola za 8000kč:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

inac ono zhanat na peugeota PEKNE 4-srobove kolesa vobec nie je lahke, aspon podla mna. Ked som teraz na leto kupoval, bol to vyslovene beh na dlhe trate. Totiz tie v celku pekne a nie drahe kolesa ma potom kazdy druhy na svojom aute, takze je este aj tazke byt ako-tak originalny :D inac ja som tiez dal za komplet gumy + kolesa + sroby + nalepky cca. 23000, ale neviem si predstavit ako by som sa do 20 vosiel so 17-kami :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: omegascream

inac ono zhanat na peugeota PEKNE 4-srobove kolesa vobec nie je lahke, aspon podla mna. Ked som teraz na leto kupoval, bol to vyslovene beh na dlhe trate. Totiz tie v celku pekne a nie drahe kolesa ma potom kazdy druhy na svojom aute, takze je este aj tazke byt ako-tak originalny :D inac ja som tiez dal za komplet gumy + kolesa + sroby + nalepky cca. 23000, ale neviem si predstavit ako by som sa do 20 vosiel so 17-kami :)

S tím sháněním máš pravdu. Taky jsem letos měl podobnej problém sehnat pěkný 16ky, který nemá kde jaká fábka apod. (čemuž se u RSW nevyhneš) a nakonec jsem sehnal z anglie přes slovensko a jsem maximálně spokojen. (Viz. můj podpis). :cool:

Kola byla za cca 12500,- (včetně podložek a šroubů) + gumy 7200,-. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...