Jump to content

kola na zimu

qmysak
 Share

Recommended Posts

treba dat podlozky 2cm do predu aj do zadu a bude to ok.tak ako pise pavloucha nedas ich tam a budu ti hlavne zavadzat brzdice!!takze 2cm podlozky a kludne ich tam das.a do zadu by ti trebalo podlozky aspon 4cm. aby si mal et0 lebo aj ked das z et18 tak kolesa v zadu su dnuka.ja mam tak v predu aj v zadu et18 v predu kolesa sedia ale v zadu su dnuka v blatniku.ale da sa tto vsetko urobit.len si este zisti pre istotu stredovu dieru kola mala by byt nejakych 65 neviem to presne.

Původně zaslal: qmysak

takže pokud to dobře chápu tam čím menší et tím je to lepší???

chápeš to špatně, každé auto má předepsaný rozměr ET, jak píše pavloucha,406 má 18, běžně se dává 15--co potřebuješ víc vědět??

• 1 month later...

chlapi když koupím plecháce s et 15 místo origo et 18 bude to v pohodě????

Pokud budou mít plecháče šířku jako ty původní kola tak to bude v pořádku, o 3mm ven z blatníku než máš dosud.

Původní kola na 406 mají 6Jx15\" ET 18. :)

• 2 months later...

řekl bych že pneu bude v pohodě, ale horší to bude s ET myslím že ET27 tam nedostaneš já mám ET18 co je předepsané a je to na chlup okolo předních brzdičů opravte mě pokud se pletu

jinak bys tam musel dat podložky

jo ty kola 6.5j R15 ET 27 jsou puvodne z 307ky:nevim

ty máš 406 2,0 hdi jo???tam budou 283mm kotouče na předu tak potřebuješ et 18 a menší, ale pokud máš litáky tak tam by to chtělo zkusit ale et 27 je moc podle mého názoru moc dal bych tam podložky

já mám zimní plecháče et 18 a na letních litákách et 20

ty máš 406 2,0 hdi jo???tam budou 283mm kotouče na předu tak potřebuješ et 18 a menší, ale pokud máš litáky tak tam by to chtělo zkusit ale et 27 je moc podle mého názoru moc dal bych tam podložky

já mám zimní plecháče et 18 a na letních litákách et 20

a mas tam normalne 6.0 J ráfek s pneu 195/65 R15 jo?no sehnat plechace na 406ku to je taky docela mazec.nikde nejsou ani na C5ku ta ma stejny jak 406

[upravil dne 29/12/09 sweetyboy]