Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování + FOTKY - Kamencové jezero (všechny odkazy prosíme sem)


Recommended Posts

Taky se nám celý sraz líbil. Ubytování vcelku v poho, jídlo supr i Lukňovi udělali jeho dietní speciality ale hlavně krásné prostředí Kamencového jezera. OZ paráda a Plazovi soutěže taky neměly chybu.

Dík všem organizátorům.:potlesk

[upravil dne 7/9/09 Petav]

[upravil dne 7/9/09 Petav]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Organizátorům bych poděkoval za sraz, místo to bylo vybrané bezvadně, ubytování v kempu super, jediný co mě trochu rozladilo bylo to stravování v Monice, na jídlo byla pouze hodina což byl malinko problém po ránu se tam včas dostat po noci plné zážitků :) a ještě vypravit dvě malý děti. Navíc v sobotu večer jsme tam byli na sedmou a jíst jsme začali stejně až v osm. A jídlo mě taky zrovna nenadchlo i když množství bylo více než dostatečné. Ale jak jsem si tady přečetl tak to bylo narychlo sehnaná náhrada takže chápu, že nebyl čas na vybírání něčeho jiného.

Pánvičková grilovačka u Minimaxy byla fajn a sobotní noc s cvičenkama na chatce 11 byla taky bezva, pobavil jsem se, i když závěr už nebyl tak efektní, protože jsem si na chatku místo cvičenky přitáhnul Marcela :D

Jídlo - sobotní večeře mi vyhovovala. Snídaně v sobotu - takový vajíčka jsem ještě nejedl, ale bylo i dost pečiva apod., takže cenu chápu, najedl jsem se dobře.

Nevím, to u té chatky, že jsi se pobavil... Ale asi na můj účet, jelikož si ze mě pak fakt dělali srandu... :D

Takže ty nejsi rád že jsi si přivedl mě? Možná by jsi se měl zeptat jak dopadla varianta B, tedy přivedení cvičenky na chatu... Prý nic moc. :(

Původně zaslal: Marlin

A sakra, to sem zase o něco přišel

Přišel, protože jedna \"cvičenka\" pak hledala někoho 25ti letýho, prostě syna...:D

Tak jsem jí řekl, že jsi odjel. :aut

Scratch: Přišel, taková šance na poslední chvíli... Myslím, že jak tě tak znám, by sis s nima rozuměl a rozvířil tamější stojaté vody... :D

[upravil dne 7/9/2009 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ivisek

Taky se přidávám k děkovačce organizátorům za super vydařený sraz. I když jsem původně opravdu měla v plánu odjet v sobotu brzy ráno, zůstala jsem a ani v nejmenším toho nelituju. Myslím si, že i ta malá účast měla své klady, jelikož nám (mě určitě) pomohla, abych poznala nové tváře z Peugeot klubu. Takže super, super a ještě jednou super. Díky :papa

TAK JSI PŘECI JEN JELA?MY TO VZDALI KVŮLI KLUKOVI,BYLO DOST HNUSNĚ.:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Moje fotky už jsou na hlavní straně klubu. Hergot, to sem jedinej kdo měl sebou foťák...? nebo jste tak líní či neochotní poskytnout fotky klubu...? Dřív se na ně každej jen klepal ...... :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...