Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování + FOTKY - Kamencové jezero (všechny odkazy prosíme sem)


Recommended Posts

Pe.Tr:

Předseda bude asi ten s tou černou, co?:D

Vkládám taky trošku zajímavost. Při cestě k Hasičské zbrojnici jsme narazili taky na sraz. Ale rozhodně ve větším počtu, asi bysme se měli stydět:D:D:D

[upravil dne 6/9/09 MatrixArwen]

[upravil dne 6/9/09 MatrixArwen]

[upravil dne 6/9/09 MatrixArwen]

post-0-14109609554805_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přema bude asi předseda, bo má lopatu jiné barvy, tvaru i koncepce.

S touto lopatou se člověk moc nenalopatí.

To mě k předsedovi jde ...

Jinak jsem se ani nestačil přitočit a Přema už byl fuč, ale díky , že jste se aspoň na chvíli ukázali .......

[upravil dne 6/9/09 kobra]

post-0-14109609558003_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: minimaxa

Díky za hezký sraz. Nadstandartní bydlení, nadstandartní kemp, nadstandartní ceny. Děkujeme za orientační výlet našim spolubydlícím Marlinovi a Jarajardovi, Děkujeme Otovi, Marcelovi a spol. za bezvadnou zábavu jak v pátek tak v sobotu - 11. nám dlouho zůstane v paměti.

...

V neděli ráno si náš spolubydlící objednal ke snídani \"Turka\"...

Zábava byla fajn; podíleli jsme se na ní všichni. Ale bez Tebe a tvé rázné obracečky by to ale nemělo ten správný spád. ;)

Celému organizačnímu týmu patří velké díky. Výběr lokality byl bezvadný a ubytování v luxusních chatkách nemělo chybu. Myslím, že byli víc než vyhovující. Tak opravdu díky.

Myslel jsem, že to chození na jídlo bude horší, ale zvládlo se to v pohodě. Samozřejmě páteční konec vaření v Monice ve 21:00 mě dostal... Ale tak můj problém, chápu to.

Jinak k sobotnímu večeru a noci bych jen poznamenal, že doufám, že nikdo z naší odvážné party, která se přišla podívat na atletické cvičení několika slečen, si neodnesl z této podivné akce nějakou újmu; ať už fyzickou, tak zejména psychickou. :bojim

[upravil dne 6/9/2009 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kobra

Přema bude asi předseda, bo má lopatu jiné barvy, tvaru i koncepce.

S touto lopatou se člověk moc nenalopatí.

To mě k předsedovi jde ...

Jinak jsem se ani nestačil přitočit a Přema už byl fuč, ale díky , že jste se aspoň na chvíli ukázali .......

[upravil dne 6/9/09 kobra]

Dík, ale já byl v kempu od pátku večera do neděle rána.....:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Organizátorům bych poděkoval za sraz, místo to bylo vybrané bezvadně, ubytování v kempu super, jediný co mě trochu rozladilo bylo to stravování v Monice, na jídlo byla pouze hodina což byl malinko problém po ránu se tam včas dostat po noci plné zážitků :) a ještě vypravit dvě malý děti. Navíc v sobotu večer jsme tam byli na sedmou a jíst jsme začali stejně až v osm. A jídlo mě taky zrovna nenadchlo i když množství bylo více než dostatečné. Ale jak jsem si tady přečetl tak to bylo narychlo sehnaná náhrada takže chápu, že nebyl čas na vybírání něčeho jiného.

Pánvičková grilovačka u Minimaxy byla fajn a sobotní noc s cvičenkama na chatce 11 byla taky bezva, pobavil jsem se, i když závěr už nebyl tak efektní, protože jsem si na chatku místo cvičenky přitáhnul Marcela :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a sakra, ja taky :D

no my jeli mezitim v kolone na svatbu a dostali se i do radia, do hlaseni, ze jedeme kolonou :D

zaroven jsme potkali impreza sraz a to byl hukot. Bylo jich hodne a jeste ty vejfuky, fnuk, no jeli do budejic :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...